Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kaynak görmek

Rüyada kaynak yapmak neye delalet eder?

Rüyamda yurt dışına gitmişim ve dünyanın en büyük gökdeleninde kaynakçı olarak çalışıyorum. Bina inşaatı tamamen demirden yapılıyor, üst katlarda kaynak yaparken bana bir yükseklik korkusu geliyor ve amirime “ben burada çalışamayacağım, beni alt katlara gönderin” diyorum o da bunun imkansız olduğunu söylüyor, gözlerimi kapatıp öyle çalışıyorum. Çok korkunç bir rüyaydı. 28 yaşında bir esnafım, evliyim, bir kızım var.

Rüyada kaynak yaptığını görmek yorumu

Celal merhaba, birinin rüyasında kendi mesleği olmayan bir işi yaptığını görmesi aslında o kişinin yaptığı işten memnun olmadığını ve yeni bir iş arayışı içinde olduğunu işaret eder. Sizde bu durum var mı? lütfen ileride bunu yorumlar alanına ekleyin. Çünkü sizden gelecek bu bilgi bizim için önemli. Rüyanızda gökdelen inşaatında çalışmanız ve bu inşaatın yurt dışında olması ise hayatta ulaşılması zor hedefleriniz olduğunu ve biraz da bunlara ulaşamamanın sizde hayal kırıklığı yaşattığını ifade etmekte, kendi yaşamınıza yeni bir yön verme arayışında olduğunuzu belirtmektedir.

Rüyada elektrik kaynağı görmek gerçek yaşamınızda olaylar ve insanlar arasındaki bağı sıkı sağlamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada oksijen kaynağı görmek uzun ve sağlıklı bir ömür anlamına gelir. Rüyada kaynakçı olduğunu, kaynak yaptığını görmek rüyayı gören kişinin çok çalıştığına işaret ederken aynı zamanda uzun çalışma saatleri sebebiyle çok yorulduğunu ve sevdiklerine yeteri kadar zaman ayıramamanın üzüntüsünü yaşadığını ifade eder. Kaynak yapan birini görmek kişinin başkalarına yardım etmek veya onları bir araya getirmek için vakit harcamak yüzünden kendi işlerini aksattığını veya kendisinin değer verdiği insanlarla bir araya gelemediğine rivayet edilir.

Rüyanızın son bölümü daha da ilginç. Rüyada yükseklik korkusu yaşadığını görmek rüyayı gören kişinin ulaşılması zor hedefler için boşuna çalıştığını gösterir ve kişinin bu hedefleri yeniden gözden geçirmesi gerektiğini ifade eder.

“Rüyada kaynak görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir