Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kaz Yumurtası Görmek

Rüyada kaz yumurtası görmek neye işaret eder?

Rüyamda kazlar yumurtlayacak yer arıyorlardı, bulamayınca tahta gibi bir yere yumurtlamaya başladılar, bende yumurtalar kırılmasın diye elimi uzattım, elimin içine yumurta yaptılar.

Bir çok kaz yumurtası vardı ama bazıları kırıldı. O kadar büyüktüler ki avucuma sığmıyorlardı. Kırılanların içinden sanki pişmiş tavuk görüntüsünde ceninler gördüm . Bunun manası nedir.

Rüyada kaz yumurtası görmek neye yorulur?

Nazife selam, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda iş veya eğitim yaşamında inanılmaz güzellikler, yenilikler müjdelerken önünüze çok fazla fırsatlar çıkacağını, bunun karşısında seçim yapmak zorunda kalacağınızı simgelemektedir.

Rüyada kaz yumurtası görmek iş veya eğitim yaşamında inanılmaz güzellikler, yenilikler müjdeler. Kaz yumurtası yemek, yediğini görmek İnsan hayatında böyle fırsatlar çok az nadir çıkar. Bu fırsatları kaçırmamalısınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaz Yumurtası Görmek” için 6 yanıt

Rüyada yumurta kırılması
Rüyamda elimde 2 yumurta vardı. Sevgilim gelince biri kırıldı. sonra yumurtaları yere attık.

Sağlıklı yorum için hakkınızda bilgi vermelisiniz. Yaşınız, işiniz ve benzeri.
Rüyanız, gerçek hayatınızda bir şeyin sona ermesi, bitişini temsil etmektedir. Bu bir hal veya davranış ya da alışkanlığı sona erdirmeniz, bir ilişkiyi sonlandırmak benzeri bir şey olabilir.

Rüyada keklik yumurtası görmek nedir.
SEvgili admin, teyzem rüyasında kekliğin iki yumurta yumurtladığını görmüş yumurtayı eline aldığında kırıldığnı ve içinin çürüdüğünü görmüş yorumlarsanız sevinirim

20 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim. Rüyamda bir odadayım. Odada bir kaz var ve yumurtlamaya başlıyor. Etrafımda dönerek 5 tane yumurtladi. Yumurtalar başta büyük ve beyazdı. Daha sonra daha da büyüyüp dünya küresi şeklini almaya başladı. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ruyamda kaz yumurtalamis bende pakete doldurdum kacarken kaz saldirdi ben tepik atdim ve kacdim amma kaz icin bir tanesini koydum

Bahçemizde kaz olduğunu ve yumurta yaptığını gordum ve ben yumurtayı bi bardağa kirdim ve icinde 4 sarılı olduğunu ve aneme yumurtadan 4 sarılı olduğunu anlatıyorum bu arada evliyim 30 yaşındayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir