Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış araba görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda sevdiğim oğlanı gördüm, bana yardımcı olur musunuz lütfen. Ben önce uyandım saat 1 gibi kalktım gene yatağıma yattım, sevgilimi gördüm rüyamda, telefonla konuşuyorduk. Rüyamda telefonda kaza yaptığını söyledi ve telefonu kapattı. Ondan sonra arkadaşı aradı beni rüyamda, sevdiğim oğlanın araba kazası yaptığını söyledi, ben ağladım hemen söyledikleri yere gittim, orada kaza yapmış araba gördüm ama sevdiğim kişi orada yoktu.

Hemen hastaneye gittim onun başında bekledim, sevdiğim oğlan da benim ismimi sayıklıyordu rüyamda durmadan. Bu rüyayı gördükten bir gün sonra onu aradım ve bu rüyayı anlattım ona ve bana dedi ki “gerçekten de kaza yapacaktım, araba sürerken arabada uyup kaldım “dedi, ben de şoka girdim oda, bana dedi ki “ben seni arayacaktım ama uyuyorsun diye aramadım”. Ben de rüyamda gördüm onun beni aradığını, ben nasıl hissettim onun kaza yapacağını, bunu bana açıklar mısınız!

Kaza yapmış araba görmek rüya yorumu

Rüyada kaza yapmış araba, hasarlı bir araba, kazalı otomobil, hasarlı otomobil görmek, hayatın tadını çıkarmak için neler yapmanız gerektiği konusunda endişeleriniz olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda benim olmayan kaza yapmış minübüs gördüm,sonra sağlam başka bir minübüse bindim

Merhabalar, ben rüyamda arabama binmek istiyorum fakat arabama bindiğimde arabam çalışmıyor, sonra bir bakıyorum arabamın tavanı çökmüş bir vaziyette yani kaza yapmış, bende ne zaman oldu diyorum kendi kendime. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir