Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaza Yapmış Uçak Görmek

Rüyada kaza yapmış uçak görmek ne demektir?

Rüyamda bir uçak kaza yapmış, etrafında O harfi şeklinde daire bir yol, oradan ailemle birlikte uçağın etrafından geçiyoruz. Ortada koskoca uçak kaza yapmış kimse yardım etmiyor, bizde arabayla geçip gidiyoruz, ben hayretler içinde bakıyorum ama ailem hiç tınlamadan geçip gidiyor. Acaba bu rüyamın manası ne olabilir?

Rüyada kaza yapmış uçak görmek neye yorulur?

Rüyanız hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret etmektedir. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir.

Bir uçağın düştüğünü görmek reel hayatta gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğini işaret edebilir. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır. Düşmüş uçak görülmesi ya da kaza yapmış uçağı görmek, uyanık hayatınızda bir şeye sil baştan, yeniden başlayacağınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaza Yapmış Uçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kalabalık bir ortamdayım, etrafımdaki insanları tanıyorum fakat hiç biri tam anlamıyla samimi olduğum birisi değil. Bu sırada yanımıza bir uçak düşüyor ve parçalanıyor, uçağın parçaları etrafımıza yayılıyor, ben kaçıyorum oradan, bir kaç adım ileride kendimi yeşillik içinde, nehirler, börtü böcekler, kelebekler falan etrafımda mükemmel bir yerde buluyorum. Sabah namazından sonra gördüğüm bir rüya.
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, sıkıntılı.

Rüyada kalabalık görmek, kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.
Rüyada bir uçağın düştüğünü ve parçalandığını görmek gerçek hayatınızda gerçekleşmesi çok zor, belki de imkansız hedefler, hayaller peşinde koşmanın size zaman kaybı ve hayal kırıklığı yaşatabileceğini temsil eder.
Rüyanızda uçağın düştüğü yerden kaçmanız bu zor hedefleri terk edeceğinizi simgelerken, rüyanın devamındaki güzel şeyler bu değişimden sonra yaşayacağınız güzellikleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir