Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kazada Ölen Birini Görmek

Rüyada kazada ölen birini görmek ne anlam taşır?

İyi günler, 3 gündür rüya serüvenim var, ilki baykuş görmemle ve gözüne odaklanmam ile başladı, ikinci gece bir insanda gözünde leke gördüm ve bu gece de trafik kazasında ölmüş birini gördüm ve bir kötü koku yayıldığını hissettim ve oldukça korktum. Sizce bu rüya neye hayır olur? cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada kazada ölen birini görmek neye yorulur?

Rüyada baykuş görmek alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Baykuşlar aynı zamanda ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler. Bir insanın gözünde leke görmeniz bir tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir.

Rüyada ölü görmek ölüm, ölmek, öldüğünü görmek, ölmüş birini, birinin ölümünü görmek olayları çok derin konulardır ve bu rüyaların çözümlemesi sizin duygusal içeriğinize bağlıdır. Ölüm görmek, ölmek, öldüğünü görmek, korkunç bir ölüm duygusuyla uyanmak, özellikle kimi çok hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık, ölümü tanıma denemesi olabilir. Öte yandan üzerinizde kötü etkisi bırakmayan bir ölüm rüyası, ölmüş birini görmek gerçek yaşamdaki kimi endişeleri simgeleyebilir ya da bir kurtarma, yeniden doğuş veya bir şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir.

Rüyada kötü koku görmek ise kötü anıların sizi halen etkilemeye devam ettiğini, onların etkisinden kurtulamadığını temsil etmektedir.

“Rüyada Kazada Ölen Birini Görmek” için bir yanıt

Arkadaşının ölen babasını görmek
36 yaşındayım, çalışmıyorum, bekarım. Arkadaşımın 1 yıl önce vefat eden babasını rüyamda gördüm. Evde misafirler var, kızının odasında, yatakta, elinde tüfekle yatıyordu. Birine kızdığını hissettim, espri yapıyordum, sadece güldü, konuşmadı. Yataktan kalktı, üzerinde gömlek, altında sadece iç çamaşırı vardı, pantolonu yoktu. 1 hafta sonra kardeşim rüyasında aynı merhumun mezardan kalkıp geldiğini görmüş. Sen nasıl geldin, diye şaşırdığında, yine konuşmayıp sadece gülüyor ancak bu defa da dişleri yok. Acaba bir beklentisi mi var, yorumlayamadik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir