Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kazada Ölen Erkek Kardeş

Rüyada kazada ölen erkek kardeş neye işarettir?

Rüya konusu: çift yönlü yol, yoldan geçmek, minibüs, trafik kazası

Rüya detayı: 29 yaşındayım, bayan, gazeteci, bekar. Erkek kardeşimi, çift yönlü bir yolda karşıdan karşıya geçerken görüyorum. ama kardeşim sadece sol tarafa bakıp geçiyor ve sağdan gelen bir minibüs kendisine çarparak bedenini yola savuruyor. başında kalabalık oluyoruz, ben haykırarak ve kardeşim sakın ölme, lütfen ölme kardeşim diye bağırıyorum, ona sarılıp ağlıyorum.

Rüyada kazada ölen erkek kardeş neye yorumlanır?

Rüyada kan görülmediyse kaza iyiye yorumlanır. Rüyanız, kardeşinizin kendi hayatıyla ilgili doğru kararlar vereceğini ifade etmektedir. Onu desteklemeli, ona yardımcı olmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kazada Ölen Erkek Kardeş” için 2 yanıt

Rüyada kardeşinin ve annesinin öldüğünü görmek
Öncelikle ne olur cevap verin yalvarırım, rüyamda önce bebek kardeşim bir gün sonrada benim annem ölüyor, ondan sonra ben ağlıyorum falan sonra ben yüzüklerini almaya gidiyorum annemin mezarına kendi evimize geliyoruz babamla babam telefonla konuşuyor dışarıda bende çıkıyorum annenin en yakin arkadaşı dışarı çıkıyor benim görüp sarılıp ağlıyorum uyanıyorum evde annem yok başlıyorum ağlamaya halen daha çok kötüyüm ne olabilir hem rüyada ağlamak hemde uyandıktan sonra
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku,

Esra merhaba,
Görmüş olduğun rüya iki temel mesaj vermektedir.
Birincisi, içinde bulunduğun yersiz kaybetme, yalnız kalma korkusundan kurtulmalısın.
ikincisi ise anneni suçlamayı bırakıp, ona hak ettiği değeri verip, yaşamın güzelliklerini keşfetmelisin.
Umarın yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir