Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kazada Yaralı İnsanlar Görmek

Rüyada kazada yaralı insanlar neye işarettir?

Rüyamda arkadaşımla trafikte arka arkaya giderken bir trafik kazası olmuş, kazanın oluş anını görmedik, kanlı yaşlı insanlar arabaların içinde, onlara arabalarımızla yol vermeye çalışıyoruz, trafik sıkışık. İleride rahmetli babamı iki kadınla oturuyor görüyorum “kim bu kadınlar” diye bakmaya gidiyorum o sırada arabam trafiği engelliyor, koşuyorum zorluklarla arabayı çekiyorum, olay orada bitiyor.

Sonra bir kadın teşekkür etmek için beni arıyor, kazadaki yaşlı kişinin kızıymış. O sırada bir araba benim oğlumun üstünden geçiyor, o anı görüyorum ve hiçbir şey olmuyor, arabanın altı yüksek hiç bir şey olmadan kurtuluyor ve arabanın geçtiği yerden oğlumu alıyorum, orada beyaz tavşan beliriyor ve içimden “uğursuz tavşan” diyorum ve uyanıyorum, yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Mertem’in rüyası.

Rüyanın unsurları trafik kazası, kazada insanlar, sıkışık trafik, rahmetli baba, yaşlı insanlar, yaralı insanlar, üstünden araba geçmesi, beyaz tavşan. 15 Eylül 2012, 11:30

Rüyada kazada yaralı insanlar görmek yorumu

Mertem merhaba, rüyanız uyanık hayatınızda çalkantı duygular içinde olduğunuz bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu simgelerken, geçmiş – gelecek, iyi – kötü, güzel – çirkin, doğru – yanlış ayrımlarında kafanızın karışık olduğunu işaret etmektedir. Gördüğünüz rüya bunların geçici olduğunu ve hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacağını ifade etmektedir. Rüyadaki unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada ölen babanızı görmeniz aslında ondan aldığınız ve sizi özel kılan bazı değerleri simgeler ve aynı zamanda bu değerlerin farkına varmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret eder. Rüyada yaralı insanların olduğu, kan akan bir trafik kazası görmek bilinç altınızda bastırdığınız, kendinizi suçladığınız bir durum sebebiyle kendine ceza verme duygusu taşıdığınızı gösterir.

Rüyada gördüğünüz beyaz tavşan ise rüyada düşündüğünüzün tersine olumlu mana taşımakta ve aşk hayatında bağlılık, sadakati ifade etmektedir. Rüyanda oğlunun üzerinden araba geçmesi ama ona bir şey olmaması gerçek hayatta oğlunuz hakkında gereksiz korku ve endişeler taşıdığınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Kazada Yaralı İnsanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir kaza olmuş ben kazayı görmedim ama yerde pek çok yaralı insan vardi, yaralıların her yeri kan idi ve hiç biri ölü değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir