Rüyada Kazan Görmek

Rüyada kazan görmek neye işaret eder?

Rüyada kazan görmekRüyamda büyük bir kara kazan gördüm, bu kazanı temizlemeye çalıştım, çok zorlandım sonunda temizledim. Yorumlarsanız sevinirim, bu ne demektir? Teşekkürler.

Rüyada kazan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kazan görmek yakın zamanda kimi değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada kazan temizlemek rüyayı gören kişinin bazı manevi güçler kazanacağını gösterir.

Rüyada isli kazan görmek bekarlar için başka dinden biri ile evlenmeye yorumlanır. Boş kazan görülmesi iyi değildir ve işlerin durgunluğuna, daha da kötüleşeceğine işarettir. Dolu kazan ise tam teri olarak işlerin çoğalacağına, kazancın aratacağına ve yeni kar kapısı bulmaya yorumlanır. Kaynayan kazan çok iyi bir rüya olup rüyayı gören kişinin yaşamında ortaya çıkacak güzel şeyler sonucu amaçlarına ulaşacağına, murada ereceğine rivayet edilir.

Rüyada kazanlar çoğu zaman varlıklı kimseye, zor ve çetin işleri halleden himmet sahibi insana, yönetici ile halk arasında vasıta olan kimseye ya da polise delalet eder. Rüyada kazan görülmesi bazen de o evin sahibine ve eşine işarettir.

Rüyasında kazanda yemek pişirdiğini  görmek kişinin güç ve zor işleri başarma konusunda oldukça yetenekli biri olduğunu gösterir ve o kişinin daima saygıyla anıldığını ifade eder. Kazanda tatlı veya güzel bir yemek olduğunu görmek ev sahibi bayanın hayırlı ve menfaatli biri olduğuna işaret ederken, kazanın içinde acı veya fena bir şey görmek ise ev sahibinin fena huylu ve hayırsız biri olduğuna delalet eder.

Rüyada kazancı birini görmek rüya sahibi için sağlıklı geçecek, uzun bir ömre delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: rüyada kazan görülmesi Hristiyan neslinden ev işlerini yürüten ve durumları ile ilgilenen bir kişidir. Eğer kazan bakırdan yapılmış ise, o kimse Yahudi neslinin en kuvvetli ve zenginlerindendir. Onun zenginliği ise, kazan içinde pişen şeyin miktarı ve nevine göredir.

“Rüyada Kazan Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyada kaynayan kazanlar görmek
    Rüyamda terasın dört köşesinde kocaman kazanlar kaynıyor, altında kocaman odunlar var, nasıl yanıyor ama kazanlar, sonra bir kadın ateşe sürekli odun atıyor, tanımıyorum onu,
    “hayırdır teyze, ne var bu kazanlarda” dedim “hak” kaynıyor dedi, “nasıl hak yaa” dedim, “kimin hakkı” dedim, “şu geçen adamı görüyor musun” dedi, baktım ama kim bilmiyorum uzun boylu yapılı bir şey tanımadım işte onun hakkı burada kaynayan dedi, adam geldi kazanı kaldırdı, kazan devrildi simsiyah bir su döküldü, her yeri buhar kapladı “ahaa” dedi “gördün mü beyni aktı adamın herkesin hakkını yerse budur olacağı” dedi, uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir