Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kazı Görmek

Rüyada kazı görmek neye çıkar?

Merhaba, ben öncelikle kendimi tanıtayım: 30 yaşındayım, ailemle yaşıyorum, daha önce evlenmedim. Ben aslen Kafkas göçmeniyim yani Çerkezim. Bunu belirtme nedenim rüyamla ilgili. Ben yaşadığım yerde benim gibi Çerkez olan biriyle tanışmıştım ve ona aşık olmuştum sanırım ama ilişkimiz devam etmedi. Ben hala onu unuttum diyemem 2 yıl olmasına rağmen.

Rüyamda kendi evimizdeydim, annem eşyaların yerini değiştirmişti ve salon daralmıştı diye anneme kızıyordum. Sonra salonun şekli yeniden eski ferah haline dönmüştü. Akabinde salonda bir koca perdeyle ayrılan bölüm fark ettim ve birden perdeyi kaldırdım, o anda içimde mutluluk fırtınaları koptu diyebilirim. Orada annem ve babam kazı yapmışlar ve Çerkez köyümüzdeki çocukluğumdaki ev oluyordu. O evi çok seviyordum, hem de rüyamdaki bu kazıyla bulunan ev şimdiki evimizin salonundan çıktı.

Fakat o kadar güzeldi ki köydeki evimizle alakası yoktu. Duvarlarını eştikçe saray duvarlarındaki süslü kabartmalar ortaya çıktıkça ben kat be kat sevince boğuldum. İçinde Çerkezlerin eskiden kullandıkları ocaklar, kap kacaklar vardı. Ben heyecanla kazının bitip bu görkemli evin ortaya çıkmasını bekliyordum. Bu mutlulukla uyandım. Hayatımda bu kadar mutlu olduğum çok az rüya görmüşümdür. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, çünkü çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 30, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada kazı görmek neye yorumlanır?

Zeynep merhaba,

Görmüş olduğun rüya gerçekten insana huzur veriyor. Ben bugün başka bir mutluluk yaşıyorum, bugün ne olduysa hep güzel rüyalar, güzel ve düzgün Türkçe ile geliyor. Düzgün cümlelerle yazılmış, düzenlemeye gereksinim duymayan rüyaları yanıtlamak bize ayrı bir huzur veriyor.

Gördüğün rüyada en önemli unsurlardan biri annenin eşyaların yerini değiştirmesi olup bu değişim ifadesidir. Bakınız rüyada eşya görmek sayfası. Eşyaların yerini değiştirdiği için annene rüyada kızman aslında senin gerçek hayatta ailendeki değişim ve gelişime ayak uydurmakta zorlandığını göstermektedir. Fakat perdeyi açtığında gördüklerin ve rüyanın devamı bu değişime ayak uydurduğunda çok güzel gelişmeler yaşayacağını, huzur ve mutluluk verici şeylere kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada kazı görmek kişisel gelişim gösterir. Rüyada kazmak, kazı yapmak veya kazı yaptığını görmek, Kendiniz hakkında yeni keşifler yapıyor ve potansiyelinizi açığa çıkarmak için uğraşıyorsunuz anlamı verir.

Böyle güzel rüyalar görmeye devam etmeni dilerim. İnanın verdiği mesajları anladığınızda çok yararını göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir