Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kazı Kazan Oynadığını Görmek

Rüyada kazı kazan oynadığını görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda bir arkadaşımla beraberim. Kazı kazan satan bir adamın yanına gidiyoruz. Ben günah olduğunu düşündüğüm için almıyorum. Yanımdaki arkadaşım birkaç kez deniyor bir şey çıkmıyor. Daha sonra benim bir kart çekmemi istiyor, benim şansıma denemek istediğini söylüyor.

Onun için bir kart seçiyorum ve iyi bir miktar para çıkıyor. Arkadaşım çok seviniyor ve bana bu paranın bir kısmını mutlaka almam gerektiğini, paranın benim şansıma çıktığını söylüyor, ısrar ediyor. Ben, hem parayı almak istiyorum hemde havadan gelen p aranın günah olduğunu düşünüyorum ve almamalıyım diye düşünüp ikilemde kalıyorum. Rüyanın sonrasını hatırlamıyorum. Eğer benim için yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler. Gözde’nin rüyası

Rüyanın unsurları kazı kazan, çekiliş, ikramiye, bilet seçmek, para kazanmak, şansını denemek, kart çekmek. 12 Eylül 2012 / 10:09 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kazı kazan oynamak yorumu

Gözde Merhaba,

Rüyanız, şanslı bir yaşam dönemine girdiğinizi simgelemektedir. Bu dönemde maddi anlamda gelecek kazancın geldiği gibi gitme olasılığı yüksektir. Duygusal anlamda ise bilinmeyen ilginç ve hoş kimi olaylar yaşayabilirsiniz.

“Rüyada Kazı Kazan Oynadığını Görmek” için 3 yanıt

Yorumunuzu yaşadıklarıma göre değerlendirdiğimde hem maddi açıdan hem şans açısından tamamen gerçek hayatıma odaklı bir yorum olmuş, manevi açıdan da bekleyip görücem :)
Yorumunuz kısa olmuş ama öz olmuş. Teşekkürler..

Rüyada kazı kazan oynamak neye işarettir
Rüyamda otogarda kazı kazan tarzı bir şans oyunundan 1 lira verip 24 lira gibi ufak bir para kazanıyordum, devamını oynamaktan kazandığımı da kaybederim diye vazgeçiyordum. Eve giderken yolda bana örnek gösterilen yakın bir arkadaşım erkek arkadaşının hediye ettiği lüks spor bir arabayla yanımdan geçiyordu. O sırada hoş genç bir adam benimle konuşmaya çalışıyordu, başımdan atmaya çalışırken bir anda bizim eve kadar geliyordu, sonra annem ve o yanımdan geçen arkadaşım dahil herkesi kendine hayran bırakıyordu.
20 yaşındayım, kpss’ye hazırlanıyorum, sevgilim var fakat ailem daha iyisini ve beni rahat ettirecek birini bulmam konusunda telkin ediyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.
Gök su 20 Bekar Öğrenci hissiz, karamsar

Göksu selam,
Gördüğün rüya yaşamında şanslı bir döneme girdiğini göstermekte ve bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiğini işaret etmektedir.
Rüyanın ikinci bölümü ise hayatındaki hedeflerini dikkatli seçmen gerektiğini, ulaşılması imkansız hedefler peşinde zaman kaybetmemeye dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir