Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kazı Yapmak

Rüyada kazı yaptığını görmek ne demek?

İlk rüyamda arkadaşlarla kazı yapmaya yeşillik bir alana gidiyoruz. Orada çalışırken 1 oda kapısı buluyoruz, kapıyı açıp içeri sadece ben giriyorum ve ilerliyorum. İleride 1 köşede yaklaşık 8 10 adet normal büyüklükte elmas buluyorum ve alıp çıkıyorum.

İkinci rüyamda evimizin balkonunda biraderimle oturuyoruz. Bir ses geliyor, bir adam babamla hararetli bir şekilde bir şeyler konuşuyor. Bende merak edip kapıyı açıp “ne oluyor” diyorum. Yaşlı adam bana “baban 2. katı bana verecek 1. kata taşınacak, 1.kattaki de çıkıp gidecek” diyor ukala bir şekilde. Bunu duyan biraderim adama “bir git amca” diyor. Amca gitmek yerine bize terslenip üstümüze geliyor. Bende amcayı bir güzel dövüyorum, biraderde dövüyor sonra. Amcanın ağzı burnu kan içinde kalıyor.

İnşallah gördügüm rüyalar hayra alamettir. Yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla. 35, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada kazı yapmak ve elmas bulmak yorumu

Değerli arkadaşım

Rüyada kazı yapmak kişisel gelişim ifadesidir. Rüyada kazı yaptığını görmek rüya sahibini kendisi hakkında yeni keşifler yaptığını ve potansiyelini açığa çıkarmak için uğraştığını gösteririr. Rüyada elmas bulduğunu görmek sizin uyanık hayatınızda bazı iç çatışma yaşadığınızı ya da sizi huzursuz sorunu çözmek için çalıştığınızı gösterir. Bunun bir başka anlamı kendinizi savunmak zorunda hissettiğiniz bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ancak kime karşı savunacağınızı bilmediğinize yorumlanır.

İkinci rüyada babanızın bir adamla tartıştığını görmeniz babanızın yaşamında çözemediği ve bunun stresini yaşadığı bir durum yada olay olduğunu simgelemektedir. Rüyanızda yaşlı amcayı dövmeniz ise yaşayacağınız bazı gelişmeler sonucu güçlü olacağına, kendini daha güçlü hissedeceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir