Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Kazımak

Rüyada bir şeyi kazımak neye delalet eder?

İyi günler. Dün rüyamda büyük bir tarla gibi bir alanda is arkadaşımla daha önceden toprağa saklamış olduğum altınları almaya gidiyorum. Önce bir yeri kazıyıp altına çizdiğim haritayı çıkarıyorum sonra arkadaşımla altınları arayıp buluyorum. Tarlayı kazarak ilerliyoruz ve her kazmada birer ikişer tane, üçer tane altın çıkıyor topraktan ve tekini alıp bakıyorum büyük yuvarlak eski zamanlardan kalma tarihi altın olduklarını fark ediyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada bir yeri kazımak yorumu

Davut merhaba, rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Rüyada kazımak, bir şeyi kazıdığını görmek rüyayı gören kişi için aile bağlarını, ve yaşam kalitesi artırmak için yaptığı girişimleri, çabaları simgeler. Bir yeri kazıyan birini görmek görülen kişideki dengesizliklere, başkalarından uzak olmaya, bozuk aile bağlarına, ailevi bağlar kurma çabalarına, başarısız olmaya işarettir.

Rüyada harita görülmesi iş hayatında rüya sahibinin canını sıkacak birtakım değişiklikler olacağına ancak kısa sürede işlerin yeniden yoluna gireceğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir