Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kazma Görmek

Rüyada kazma görmek neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir yerde siyah renkte bir büyük kuş gökte uçtuktan sonra yanıma indi ve ben ona kazma ile vuruyordum, yanında birde küçük siyah kuş vardı, korkarak büyük kuşa vurmaya devam ediyordum ama kuşa bir şey olmuyordu teşekkürler.
19, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutsuz.

Rüyada kazma görmek yorumu

Rüyada bilmediğin bir yer görmek veya orada olmak rüya sahibinin ruhunun bir nedenle kirlenmiş olduğunu düşündüğünü, bir an önce tövbe edip kötülüklerden uzaklaşmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüya havada uçan kuş görmek günlük yaşamda isteklerinizi serbestçe gerçekleştirme hayalleriniz olduğunu, bunları gerçekleştirip kuşlar gibi hür olmayı arzuladığınızı simgeler. Büyük kuşlar özgürlük simgesidir, kendini şu anda kısıtlanmış, özgürlüğü elinden alınmış olduğunu ancak yakında bundan kurtulacağına işaret eder. Kuşun renginin siyah olması bir bitişi işaret etmektedir çünkü rüyada siyah kuş ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır olarak rivayet edilir. Burada kast edilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlık, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.

Rüyada kazma görmek iyi bir rüyadır ve bekar birisi kazma gördüğünde İslami kurallara uyan, hayırlı işler yapan biri ile evlenir. Evli biri beklemediği bir miras alarak ömür boyunca mutlu ve refah içinde yaşar. Rüyada kazma almak rüyayı gören kişinin hayat boyu sağlık ve huzur dolu bir yaşam sürer. Rüyada birine kazma vermek kişinin Allah katında kabul gören, hayırlı bir evlat olacağına tabir edilir. Kazma ile toprak kazdığını görmek hiç beklemediğiniz bir anda elinize çok fazla para geçecek şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir