Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Keçe Görmek

Rüyada keçe görmek neye işarettir?

Rüyamda evleniyorum ve düğün için gelinlik giyiyorum ama gelinliğin omuz kısmını beğenmiyorum, ağlamaya başlıyorum çünkü omuzlarım çok düşük duruyor ve çok çirkin görünüyorum. Kız kardeşim omuzlarıma keçe koyuyor. Bu neye işaret? 17 yaşında bekar öğrenci kızım ve gerçekte evlenmek gibi bir durum yok.

Rüyada keçe görmek neye işarettir?

Aylin merhaba. Bu kısa rüyanızda evlenmek, düğün, gelinlik giymek, çirkin görünmek, kız kardeşi görmek gibi bir çok unsur geçiyor. Bu unsurların tamamı temel unsurlar ve her biri için açıklama sitede mevcut. Rüyanda en ilgi çekici durum kız kardeşinin gelinliğin içine omuz kısman keçe koyması ve bunun mutlu olmanı sağlamasıdır.

Rüyada keçe görmek hayatın bileşenlerini ve kişinin hayatını oluşturan çeşitli parçalarını temsil eder ve mesajı sağlık anlamak için keçenin rengine dikkat etmek gerekir. Keçeden yapılmış bir şey görmek rüya sahibinin gerçek hayatta hayallerine giden yolda,  onun kariyeri ve geleceği için bir dönüm noktası olacak bir gelişme olacağını temsil eder. Rüyada keçeci, keçeyle uğraşan birini görmek hayatınızda daha yüksek bir düzeye geçiş aşamasında olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir