Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu ne demektir?

Rüyamda eski bir evde banyo ve tuvalet yolu olan bir ara bölümdeyim. Yanımda da babam var, üzgün ve mutsuz elinde de bana ait bir kağıt var. Bu kağıt saman kağıdı ve içinde de çirkince yazılmış bana özel bir yazı var. Hiç bir yazı okunmuyor sadece (Şehvet) yazısı okunuyor. Babama “niye okudun o bana aitti” diyorum.

Sonra başka bir rüyada bir keçi yavrusu seviyorum, simsiyah çok tatlı onu kucağıma alıyorum ve sarılıyorum, oda bana sarılıyor. Kendimi bir deniz kenarında buluyorum, denize bakıyorum deniz buz tutmuş tıpkı kuzey kutuptaki gibi olmuştu. Hatta rüyamda çok şaşırmış bir vaziyette deniz buz tutmuş tıpkı GREELAND yani grönlanda benzemiş diyorum uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Takma isim : Dolunay2014
Yaşınız : 33
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğretmen
Ruh haliniz : Düşünceli

Rüyada keçi yavrusu görmek yorumu

Rüyada kağıt görmek genellikler görülen kağıdın rengi ve durumuna göre açıklanır, ancak genel anlamda kağıt görülmesi isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.  Ancak rüyada geçen olaylar bir sırrınızın ortaya çıkacak olmasının canınızı biraz sıkacağına işaret edebilir.

Rüyada yavru keçi görmek evliler için çocuk sahibi olmaya işaret ederken, keçi yavrusu görülmesi bekarlar için oğlak burcundan biri ile tanışmaya, karşılaşmaya delalet eder. Rüyada keçi sevmek, bir keçiyi sevdiğini görmek, gerçek hayatınızda sıkıntıları aşmak, sorunları çözmek için daha sevimli, daha uyumlu ya da tatlı olmanın size yarar getireceğine yorumlanır. İnadı bırakın manası taşır.

Rüyada kendinizi deniz kenarında bulmanız,  sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder. Rüyada deniz kenarı, sahil, kıyı, plaj, kumsal, maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada keçi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Keçi Yavrusu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yavru keçi görmek
Öncelikle iyi bayramlar beni cok etkileyen bir rüya gördüm, bayramda kesmek için yavru keçi almışız, bembeyaz soğuğa dayanıklı cinsinden, bu arada belirteyim gerçekte kurban almadık, gündemimizde bile değildi. Bu yavru keçiyi soğuğa dayanıklı diye buzluğa koymuşuz buzdolabinin ben arada bakiyormusu,m ölmuyormuş sonra buzlukta 2 gune yakin buzlukta kalmis, ben bizim evin üst katinda teyzemler ve anneannemler oturuyor onlarin evinde babamla konusuyormusuz, ben dedim “baba 2 gundur buzlukta hayvan falan ölmedi” diyorum “cok ilginc” diyorum oda diyor “benim arkadasimin yarim günde öldü, buzlukta” diyor, sonra panik yapiyorum diyorum “ölürse kurban gecerli olmaz mi” diyorum, teyzem “olmaz” diyor. Sonra bizim eve koşuyorum açiyorum buzlugu keçi ölmemiş, karlanmiş kafasi falan ilk hareket edemiyor, sonra gibi oluyor sonra hareket edip düşüyor buzluk buzdolabinin üstünde ama düşünce bir sey olmuyor hemen kendine geliyor cok seviniyorum ölmediği için hemen oyun falan oynuyor bembeyazmiş çok güzelmiş babama sesleniyorum hemen ölmedi diye o geliyor o apartmanin içinde sonra babam benden takim aleti istiyor kalem fln kapiyi aciyorum ona verirken keçide apartmana cikiyor babamla oynuyor kacmasin diye tutuyorum. Eve sokmaya calisiyorumbo esnada keçiyi kestirmemek geciyor icimden cok guzel yavru keçiymiş bembeyaz sevimli oyuncu kestirmekten vazgeçiyorum içimden tam o sirada ruyam bitiyor yavru keçi degilde koçta olabilir ama buyuk ihtimalle keçi zaten keçi diye aklimda kalmış internetten baktim keçi yavrusuna daha cok benziyor teşekkür ederim şimdiden. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Akkam selam, özel işlerimin yoğunluğu yüzünden sizleri geç cevaplamam nedeniyle özür dilerim. Görmüş olduğun rüya içinde bulunduğun kurban bayramı konusunun kafanı meşgul ettiğinin yansımasıdır. Belki de iç dünyanda bu hayvanların kesilmemesini istiyorsun (bu durumda olan çok kişi biliyorum, insanların gözü önünde, hem dini hem insani kurallara uyulmadan vahşice kesilen kurban görüntüleri insanların zihninden yıllarca çıkmıyor.)

Rüyamda bana kayın validem iki tane oğlak hediye gönderiyor, bende oğlaklara bakmak için yanlarına gidiyorum, oğlakların biri mahallemizdeki iki evin arasına kafasını sokarak sıkıştırıp çıkamıyordu. Bende oğlağı çıkartmak için arka bacaklarından tutup asıldım. Oğlağı çıkardığımda kafası kopmuştu ve oğlak feci şekilde can verip öldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir