Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Keçiboynuzu Görmek

Rüyada keçiboynuzu görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir kaç yıl önce kaybettiğimiz ve kendisini çok sevdiğim, çok özlediğim rahmetli ananeni gördüm, çok güzel görünüyordu, başındaki beyaz baş örtüsü bembeyaz parlıyordu. Rüyamda bana keçiboynuzu yemem gerektiğini, böylece zihnimin açılacağını, sınavımı kazanacağımı, iyi yemek yemediğim için kafamın çalışmadığını söyledi.

Sizce bu bir işaret mi? 19, kadın, bekar, öğrenci. Üniversiteye hazırlanıyorum, istediğim bölümü kazanamadım.

Rüyada keçiboynuzu görmek yorumu

Sevgili Dilara, rüyada ölmüş insanların söyledikleri pek çok zaman değerli anlam taşımaktadır ve bunlara kulak vermek gerekir. Bu gördüğün rüya da bu gurupta bir rüyaya benziyor. Büyük ihtimalle kendin de yemek sorunun olduğunu, ceviz ve kuru üzüm gibi beynin faaliyetlerini güçlendiren yiyecekleri olduğunu biliyorsun. Keçiboynuzunun böyle bir faydası var mı bilmiyorum ama rüyanın temel mesajı beslenme alışkanlıklarını gözden geçirmeni söylemesidir. Lütfen ilk önce ölen birini diri görmek hakkında ölü rüya tabiri sayfasını incele.

Rüyada keçi boynuzu görmek rüya sahibi kişinin olaylara çok fazla tepki gösterdiğine işaret eder, biraz daha sakin davranması gerektiğini gösterir. Keçiboynuzu yemek kişinin içinde bulunduğunu hep kendini başkalarından değersiz hissetme duygusundan kurtulup, sahip olduğu iç güzellik ve iyiliğin farkına varacağına delalet eder. Keçiboynuzu almak rüyayı görenin yaşamakta olduğu duygusal çöküşten bir çıkış yolu aradığına ve bunu başaracağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir