Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Boyamak

Rüyada kedi boyadığını görmek ne demektir?

Merhabalar, dün gece gördüğüm rüyanın ne demek olabileceğini çok merak ediyorum. Evde baktığım bir kedim var. Rüyamda kedinin saçları uzundu, ben ben onları küçük bir fırçayla boyuyordum. Kedimin saçlarını boyarken kedi birden ölüyordu. Kediyi kucağıma alıp kalbine bakıyordum. Kalbinin attığını hissedip suyun altına tuttum, kedi canlandı. Rüyam orada bitti, sabah ezanıyla birlikte uyandım. Bu rüyanın ne anlama gelebileceğini gerçekten çok merak ediyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler. Gönderen Sezen.

Rüyada kedi boyamak neye yorulur?

Sezen Merhaba. Gördüğünüz rüya sizin iç dünyanızda; bağımsız ruh hali, kadınsı çekicilik, yaratıcılık veya iç gücünüz hakkında beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz bir yönünüz olduğunu ifade ederken, bu yönünüzü değiştirmeye kalkmanın kimi riskleri de olduğunu hatırlatmaktadır. Rüyanın unsurları: kedi boyamak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Boyamak” için bir yanıt

Rüyada yavru kara kedi görmek
Merhaba. Dün gece rüyamda kara kedi gördüm yavruydu. Kalabalık bahçede bir cafede arkadaşlarımla oturuyorum fakat bu kedi herkesi rahatsız ediyor. Herkes kovalıyor fakat kedi asla gitmiyor. Ben de kediden inanılmaz korkan biriyim normal hayatta. Herkesten çok rahatsız oluyorum. Kedi bir an kayboluyor gitti diyorlar. Bakıyoruz bizim masanın altında hemen sandalyeye çıkıyorum ama bana dokunacak diye çok korkuyorum. Dokunup dokunmadığını göremeden uyandım. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir