Rüyada Kedi Dili Görmek

Rüyada kedi dili ne anlama gelir?

Rüyamda evimiz ikinci katta, merdivenden iniyorum, yengemin camının önünden geçmek üzereyim, cam açık, beyaz yeni yıkanmış, güzel perde var, bir anda bir kedi çıkıyor karşıma, elimi ısırıyor gibi ya da dili elime değmiş gibi garip bir his duydum ve korkup camdan içeri girdim.

Sonra kaplumbağa çıktı, şu evcil evde beslediğimiz kaplumbağalardan, korktum ondan kaçmaya çalıştım, ben dışarı attıkça o camdan içeri girdi, kaplumbağaya elledim, taş gibi çok sertti. Daha sonra iş arkadaşlarımdan birini gördüm, kavga ediyorduk, bas bas bağırıyordu, bende hiç ses çıkarmıyordum, sakinliğimi koruyordum, sonra ağladı, hiç oralı olmadım. Gönderen Gamze. 19 Eylül 2012, 00:50

Rüyada kedi dili görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, reel hayatta bir hayal kırıklığı yaşadığınızı simgelerken yaşadığınız bu olay sonucu işlerin planladığınız gibi gitmeyeceği düşüncesinin beyninize yerleştiğini anlatmaktadır. Ancak azim, kararlıklık ve çabalarınız sonucu sıkıntınızı atlatıp, huzura kavuşacağınız görülmektedir.

Rüyanızın son bölümü ise, yaşadığınız hayal kırıklığının etkisi olarak içinde bulunduğunuz gerginliği ifade etmektedir. Aslında bağıran arkadaşınız sizi temsil etmektedir. Bu gerginliği atacağınız ( ağlama bunu gösterir), rahatlayacağınız söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir