Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Dili Görmek

Rüyada kedi dili ne anlama gelir?

Rüyamda evimiz ikinci katta, merdivenden iniyorum, yengemin camının önünden geçmek üzereyim, cam açık, beyaz yeni yıkanmış, güzel perde var, bir anda bir kedi çıkıyor karşıma, elimi ısırıyor gibi ya da dili elime değmiş gibi garip bir his duydum ve korkup camdan içeri girdim.

Sonra kaplumbağa çıktı, şu evcil evde beslediğimiz kaplumbağalardan, korktum ondan kaçmaya çalıştım, ben dışarı attıkça o camdan içeri girdi, kaplumbağaya elledim, taş gibi çok sertti. Daha sonra iş arkadaşlarımdan birini gördüm, kavga ediyorduk, bas bas bağırıyordu, bende hiç ses çıkarmıyordum, sakinliğimi koruyordum, sonra ağladı, hiç oralı olmadım. Gönderen Gamze. 19 Eylül 2012, 00:50

Rüyada kedi dili görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, reel hayatta bir hayal kırıklığı yaşadığınızı simgelerken yaşadığınız bu olay sonucu işlerin planladığınız gibi gitmeyeceği düşüncesinin beyninize yerleştiğini anlatmaktadır. Ancak azim, kararlıklık ve çabalarınız sonucu sıkıntınızı atlatıp, huzura kavuşacağınız görülmektedir.

Rüyanızın son bölümü ise, yaşadığınız hayal kırıklığının etkisi olarak içinde bulunduğunuz gerginliği ifade etmektedir. Aslında bağıran arkadaşınız sizi temsil etmektedir. Bu gerginliği atacağınız ( ağlama bunu gösterir), rahatlayacağınız söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Dili Görmek” için 7 yanıt

Ruyamda bir kedi denizin icine giriyor ve marti gibi kocaman bir kusu bogazindan yakalayip oldurup disari firlatiyor ne anlama geldigini aciklarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler bu arada evliyim ve 2 cocugum var yasim 37.

Evde yeni dogan kardesim olduğundan annem babama dışarıda sigara içmesini söylüyordu. Ablam, kardeşim ve ben babamın arkasında çıktık geziyorduk, hemde babam sigarasını içiyordu, evden baya uzaklaştık. Sonra kedi köpek takıldı arkamıza ama uysaldı kedi babamın ayağını yalamaya başladı, siyah dili vardi, kovdukça daha çok sirnaşıyordu. Sonra kedi benim ayağımı yaladı, siz gidin ben oyalarım kediyi dedim, çünkü kurtulmak mümkün değildi. Kedinin siyah ve kalın bir dili vardi, korktum babamlara bağırdım ama arkalarına hiç bakmadılar kediden bacagimi çekiyorum ama bir türlü kurtulamıyorum en sonunda kum attım arkadaki hayvanlarda bana attılar öyle uyandım. Umarım anlaşılır yazmışımdır. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Yağmur merhaba,
Biliyorsunuz bir yazıda bir nokta, bir virgül dahi anlamı tamamen değiştirebilmektedir ve bu yüzden daha dikkatli yazmak her zaman önemlidir. Mesela göndermiş olduğun rüyanın ilk cümlesi “evde yeni dogan kardesim olduğundan gördüğüm annem babama dışarıda sigara içmesini söylüyordu ablam kardeşim ve ben babamın arkasında çıktık geziyorduk hemde babam sigarasını içiyordu evden baya uzaklaştık.” Bu cümleyi düzenlemeye çalıştım ama halen anlaşılmayan konular var. Rüyada kardeş sahibi olduğunu mu görüyorsun yoksa gerçek hayatta zaten bir yeni doğmuş kardeşin var ve bu cümle onun üzerine mi kurulu? Bu mesajı cevaplayarak bunu belirtir misin?

Rüyamda dün cok fazla yilan gördum, her renk de onlardan korunmaya calisiyordum, kacmaya ve kendimi savunmaya ve kardesimi. Bugun de ruyamda yavru kedi beyaz bir tane yavru ayi kahverengi ve bir tane gri kurt kopegi gordum, hepsi de annesini kaybetmisti ve ben onlari korumaya calisiyordum, sahip cikmaya calisiyordum yavru kedi dilimi yaliyordu ona mama verdigimi saniyordu.

Gizem merhaba, öncelikle yılan, kedi, ayı ve köpek rüya tabirlerini incelemelisin. Bunun için arama formunu kullanabilirsin. Gördüğün rüyanın ana teması bu hayvanların annelerini kaybetmiş olmalarıdır ki bu aslında senin hassas insani duygularının çok güçlü olduğunu anlatmaktadır. Bu rüya öte yandan bilinç altında anneyi kaybetme, yalnız kalma korkusu yaşadığını da ifade edebilir.

Rüyamda bi evin içindeyim çevremde insanlar var ama tanımıyorum. Sonra karşımda bi kadın var bi tane küçük tekir bi kedi koşup ona tırmanıyo omzuna kadar çıkıyo ben kediyi almak için kadının omzuna doğru elimi atıyorum sonra kediyi alıyorum ama kedi elimden tepetaklak düşüyo ve bi anda dili kopuyo ve tekir olan kedi beyaz oluyo yerde ölüyo gibi cebelleşiyo ama ölmüyo sonra uyuyo falan daha bi sürü şey var ama en çok burasıno merak ettim lütfen yorumlarmısınız?

Rüyamda uyuyordum sonra kendi kedime bir şey olduğunu gördüm koştum baktım hasta gibiydi öksürürken bir anda dili elime düştü sonra veteriner çözdü kedim iyileşti ama çok fgaripti bu yüzden sormak istedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir