Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Doğurduğunu Görmek

Rüyada kedi doğurmak neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamda kedi doğurduğumu gördüm ve onu alıp emziriyordum, göğüslerimden bayağı bir süt aktığını gördüm. Rüyasında kedi doğurmak anlamı nedir acaba, şimdiden teşekkür ederim. Ben 26 yaşında evli ve çalışan bir bayanım. 29 Mayıs 2012, 22:01.

Rüyada kedi doğurduğunu görmek yorumu

Anlattığınız rüya, hayatınızda bir şeyden endişe ettiğinizi işaret etmektedir. Gerçek hayatınızda eğer hamileyseniz, ya da hamile kalmayı planlıyorsanız, bu rüya doğacak bebek hakkındaki endişelerinizi gösterir. Eğer hamile değilseniz veya hamile kalmaya planlamıyor iseniz bu rüya o zaman iş yaşamında bir kadın hakkında kaygılarınızı ya da ondan çekindiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Doğurduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kedi doğurmak neye işarettir
Rüyamda kedi doğurdum.
Rüyam da kendimi bir kedi doğururken gördüm, birazda kan ve kusan bir adam ve birlikte olduğu bir kadın vardı, ne demek bu?
Kimden: Deniz
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Standart
Rüyanızın anahtar kelimeleri: Kedi doğurmak

Deniz selam,
Aslında rüyan, bu sayfadaki  rüyaya çok benzemekte ve hayatında bir şeyden endişe ettiğini simgelemektedir. Rüyadaki kusan adam ve birlikte olduğu kadın, bu endişelerin kaynağında bir adam ile bir kadın olduğunu işaret edebilir.

Ben rüyamda kedi doğurduğumu gördüm, daha doğrusu önce hamile olduğumu gördüm, doğum yaptığımı görmedim de ama kediden bir bebeğe sahip olmuştum, çok ilginc bir rüyaydı ve anlamını çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir