Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Eti Görmek

Rüyada kedi eti görmek neye delalet eder?

Rüyamda birileri ile birlikte yemek yapıyoruz. bir adam kediyi kesip doğruyor ki yemeğe katsın, bende domates doğruyorum ama bunu istemeden iğrenerek aceleyle yapıyorum. Domatesleri hemen doğrayıp oradan çıkıyorum, orası ambar gibi bir yerdi. Sonra yemeği tabaklara koyup, masaya getiriyorlar, geceydi dışarıda masa kuruluydu, bizde masanın etrafında oturuyorduk. etler gerçekçi gibi, kemiksiz olarak duruyorlardı. Herkes lezzetle yiyordu.

Ben domatesinden biraz ağzıma koydum ve birden bunun kedi etinden olduğunu hatırladım, tükürdüm ve dilimi temizledim. Bu ne anlama geliyor? Rüyada kedi eti görmek, kedi eti yediğini görmek neye işarettir?

Kimden: aysen
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:okuyorum
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Anahtar kelimeler: kedi

Rüyada kedi eti görmek yorumu

Rüyada kedi eti görmek helal olmayan bir işe başlamaya niyet ettiğinizi işaret eder. Rüyada kedi eti yemek, kedi eti yediğini görmek veya kedi etinden yapılmış bir şey yemek haram bir iş yaptığınızı, harama bulaştığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Eti Görmek” için 8 yanıt

Rüyada kedi eti pişirmek
Rüyamda kızım benden kedi istemiş bende kedi etinden pirzola şeklinde pişirtiyorum ve sonrada acaba canlı kedimi istedi diye merakta kalıyorum ve rüyam bu şekilde sonlanıyor.

Bu arada ben yaklaşık bir yıldır evden ayrı yaşıyorum ve Kızınla arada sırada görüşebiliyorum.

Mesut merhaba,

Rüyada kedi eti görmek hoş bir rüya değildir ve sayfada anlatıldığı gibi helal olmayan bir işe başlamaya niyet ettiğinizi işaret eder.

Ancak rüyanıza bir başka açıdan bakılınca kızınızın canlı kedi mi? yoksak kedi et mi istediğine emin değilsiniz. Ancak kedi eti pişiriliyor. Bu durum gerçek hayatınızda dalgınlık, yorgunluk veya bir yanlış anlaşılma yüzünden hatalı bir şey yaptığınızı ifade edebilir.

ben rüyamda nerede olduğumu bilmiyorum tam hatırlayamıyorum ama yanımda birkaç kişi daha vardı, çok açız ve yiyecek bir şey bulamıyoruz, daha sonra orada kedi gördüğümü ve onu yediğimizi hatırlıyorum ama ben tiksinerek yiyordum, acaba bu ne anlama geliyor, lütfen bana yardım edin cok etkilendim.

Merhaba ben rüyamda kedi etinin ağzımda olduğunu anlıyorum “yiyemem haram” diyerek tükürmeye çalışıyorum, yutmamaya uğraşıyorum, yanımda benimle beraber annem vardı, o da bana “daha önceden yediysen saklama” dedi, ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Ne olur Benim rüyamızda yorumlayın oldukça güzel bir kediye sahibim fakat ona zarar veren mahallede bir kedi var ev sahibimiz kediyi ölü olarak yakalıyor bende etini yiyorum bunu sonra fark ederek istifar etmeye başlıyorum bu rüyam neye delalet eder?

Merhaba ben rüyamda kediyi tepsiye verip, aslen fırın ama soba gibi bir yere koyup pişirmeye çalışıyorum, odun atıyorum kedi tepsiye sığmıyor, düzeltmeye çalışıyorum sonra kediyi bakınca yüzü bebek yüzü oluyor, bu ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda köydeki svimizde kalıyoruz tüm aile. Ablam ve eşi köydeki buldukları her kediyi pişirip yiyor. Kedileri saklamaya çalışıyoruz. Bunun anlamı ne olabilir?

Merhaba rüyamda yawru kedi var benüm galiba böyle tüyleri açık mavi arkadaşım var normal hayatta kedileri olan hayvanları çok seveb birisi bi s0re kediyi sevip sarıldıktan sonra onu çağırp gösteriyorum laflarken kaşla göz arasında kediyi kesmiş yemeklik tepsşye dizmiş görüyorum çok şaşırıyorum ve tiksiniyorum ama olanlar olmuş diye kabulleniyorum böylece uyandım nasış yorumlarsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir