Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ne demektir?

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Doğu kültürlerinde kedi görmenin kötü şans veya şanssızlığa işaret ettiği söylenmektedir. Bu rüyanın verdiği en önemli mesaj, yardım severlik ve iyi niyetiniz karşısında hayal kırıklığı yaşamamak için işin başında tedbirli olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada kedi beslemek veya bir kediye yemek vermek sahip olduğunuz zarif iç dünyanızın yüzünüze yansıdığını ve çevrenizin beğenisini topladığınızı temsil ederken kedinin verdiğiniz yemeği yememesi ya da beğenmemesi yaşamın kimi alanlarında fazla saf davrandığınızı, yaşamın sandığınız kadar temiz olmayıp, insanların nankörlüğü ile dolu olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini temsil eder.

Rüyada kedi sevmek neye işarettir?

Rüyada kedi görmekRüyada kedi sevdiğini görmek, kediyi okşamak, kediyi sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Bu iç direnç ile sizden umulmayacak girişimlerde bulunup, neyi istediyseniz, neye el attıysanız başardığınızı ve bu yönünüzle çoğu zaman etrafındakileri şaşırtığını işaret eder. Kediyi yıkamak ya da kedinin tüylerini taramak, uyanık hayatınızda bir çok engelleri kendi sevgi, iç kuvvetiniz ve azminizle aşarak başarı ve mutluluğa ulaşacağınızı simgeler.

Rüyada evde kedi görmek neye yorumlanır
Rüyada evde görülen kediler, aile içinde bir tartışmayı işaret eder. Tartışma yaşamın bir gerçeğidir ve tamamen önlenmesi imkansızdır. Fakat siz elinizden geldiğince bu tartışmanın kırıcı, sert olmamasına dikkat etmelisiniz anlamı taşır. Ev kedisi görmek, evcil kedi görülmesi evinizi çok sevdiğinizi, evinizin sıcaklığını sevdiğinizi, evinizin güvenliğinin sizin için çok önemli olduğuna işarettir.

Rüyada sokak kedisi görmek neye delalet eder?
Rüyada sokakta yaşayan kedi görmek gerçek yaşamda evinizde sıkıldığınızı, kendinizi dışarı atmak istediğinizin işaretidir. Sahipsiz kediler aynı zamanda sokakların tehlikelerle dolu olduğunu, bunu göz ardı etmemek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada vahşi kedi görmek ne anlama gelir?
Rüyada vahşi kedi görülmesi nedir derseniz bunun anlamı içinizdeki gizli korkularınızı simgeler. Vahşi kediler bu korkuların büyük ihtimalle, yalnız kalmak veya şanssızlık, talihsizlik yaşamak hakkında olduğunu gösterir.

Rüyada kedi ısırması neyi simgeler?

Rüyada bir kedinin sizi ısırması hırslı bir kadınla karşılaşacağını gösterir. Isıran kedi görmek sizi ısıran kedi  bir şeylerin planladığınız gibi gitmeyeceğini de işaret etmektedir. Kedi tırmalaması görmek gerçek yaşamınızda bir rakibinizi köşeye sıkıştırdığınızı ancak daha fazla üzerine gitmemek gerektiğini gösterir, bir kedinin sizi ya da başka birini tırmaladığını görmeniz hareket kabiliyeti kalmayan bu kişinin kaba kuvvete başvurup, size zarar vereceğini işaret eder.

Rüyada kedinin gözleri ne anlama gelir?
Rüyada kedi gözü görülmesi hayatınızdaki bir karanlık ve rahatsız edici bir sorunun aslında çok basit bir çözümü olduğunu simgeler. Bu kaygan ve sinsi sorunu bu kolay çözüm yolunu bularak kolayca halledeceğine işaret eder. Rüyada kedinin gözlerinden korkmak genel anlamda gönül ilişkilerine rivayet edilir. Korkunç bir kedi gözü kişinin aradığı veya istediği beraberliği yaşama şansını elde etmek ve bu beraberlikten yana yüzünün gülmesi için ilişkisinde dikkatli olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada kedi yavrusu görmek nasıl tabir edilir?
Rüyada kedi yavrusu görmek ne demektir derseniz bunun manası sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları, bazen hileli bir durumu da işaret edebilir.

Rüyada kedi öldürmek neye işaret eder?

Rüyada kedi öldürmek iş veya eğitim yaşamınızda hoşlanmadığınız bir rakibinizin haberini alacaksınız demektir, kedi öldürdüğünü görmek bu haber önce sizde gizli bir sevinç yaratsa da daha sonra bu rakibiniz için üzüleceksiniz şeklinde yorumlanır. Ölü kedi görmek, kedi ölüsü, ölmüş kedi görülmesi hayatta iken fazla sevmediğiniz birinin ölüm haberini alacağınızı simgeler. Ölmüş kedinin rengi beyaz ise bu ölüm haberine çok üzüleceğinizi, beyazdan farklı bir renk ise fazla üzülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kedi kaybetmek neyi gösterir?
Rüyada kedi kaybettiğini görmek gerçek hayatınızda sevdiğiniz bir şeyi ya da birini kaybetme korkusu içinde olduğunu gösterirken bu korkunun gereksiz olduğunu temsil eder. Kaybettiği kedisini aramak, gerçek hayatınızda kimi şeylerin arayışında olduğunuzun simgesidir. Bu arayış büyük ihtimalle özgürlük arayışı olabilir. Bazı gelişmeler sonucu kendiniz kısıtlanmış, kısıtlandığını hissettiğinizi ve bunun nedenleri ile çıkış yolunu aradığınızı temsil eder. Özellikle önemli sınav öncesi, evlilik öncesi genç kızlar bu rüyayı sık görmektedir.

Rüyada kedi bulmak nasıl yorumlanır?
Kaybettiği kediyi bulmak, uyanık hayatınızda sizi sınırlayan, hareket kabiliyetinizi daraltan şeyleri öğrendiğinizi ve onlarla mücadele etmeye kararlı olduğunuzun delaletidir. Size ait olmayan, yabancı bir kedi bulmak, çevrenizdeki bir kadının desteğini alarak kimi sıkıntılarınızı aşacağınızı, bu kadının size iyiliği dokunacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada kedi sesi duymak ne gösterir?

Rüyada kedi sesi duymak, kedinin sesini ya da kedi miyavlaması duymak gerçek yaşamınızda üzüleceğin bir haber alacağınızı işaret eder. Bilindiği gibi üzüntü ve sevinç yaşamın unsurlarıdır ve hayatımızda her zaman olacaklardır. İnsanlar için önemli olan her türlü şeye hazırlıklı olmaktır.

Rüyada hasta kedi görmek neyi temsil eder?
Rüyada hasta kedi görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdeki bir uğursuzluk anlamına gelir. Hasta kediler, hastalanmış kedi çevrenize karşı dikkatli olmalı, çevrenizde olup bitenleri yakından takip etmelisiniz manası taşır. Yaralı kedi görmek gereksinim duyduğunuzda sevdiklerinizi yanınızda görmek isterseniz sizde bugünden onların yanında olmalı, yardım veya desteğinize gereksinim duyanları ihmal etmemelisiniz manası taşır.

Rüyada ağlayan kedi görmek ne manaya gelir?
Rüyada kedi ağlaması görmek sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada konuşan kedi görmek ne anlam taşır?

Rüyada konuşan kedi görmek, kediyle konuşmak, kedilerle konuştuğunu görmek çevrenizle iletişiminizde normal ötesi kimi gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir. Kedinin kötü bir şey söylediğini görmek ise sahip olduğunuz zekanızı, iletişim sorunlarınız nedeniyle yansıtamadığını, iletişim sorunu çektiğinizi gösterir.

Rüyada kedi saldırısı görmek neye tabir edilir?
Rüyada kedi saldırısı görmek yakın gelecekte kimi tehlikeler hissettiğinizi simgeler. Saldıran kedi, kedi tırmalaması veya bir kedinin pati attığını, patisi ile size zarar vermek istediğini görmek paniğe kapılmadan hislerini dinlemenizin size yarar getireceğini, dikkatli olmanın her zaman iyi olacağına delalettir. Kedi kovalamak iyiye yorumlanır, sizi çekemeyen birinin size zarar veremeyeceğine işarettir. Rüyada pati görmek eskiden sevgiyle paylaştığınız olumlu deneyimleri ve iyi zamanları özlediğinizi, o zamanı geri getirme arzusunu gösterir. Kedinin pati vermesi ise mevcut ilişkinizdeki bazı büyük değişiklikler ya da geçmiş bir ilişkilerden ne kadar uzaklaştığınızı gösterebiklir.

Rüyada dişi kedi görmek manası nedir?
Dişi kediler, rüyada anne kedi görmek kötü bir kadının sizi üzeceğine işaret eder, bu kadın aslında şu anda size yardım eden biri olabilir ancak vereceği zarar büyük olabilir şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirleri dişi kedi iki yüzlü bir kadına tabir edilir demektedir.

Rüyada hamile kedi görmek neye yorulur?
Gebe kedi, bir kedinin hamile olduğunu görmeniz kadınlar için kadınlık, annelik dürtüsünün doruk seviyelerine çıktığı bir dönemi, erkekler için daha sevecen, anlayışlı bir yaşam evresine girdiğini işaret eder. Rüyada bir kedinin yavru doğurduğunu görmek rüya sahibinin yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir.

Rüyada erkek kedi görmek neye delalettir?
Gerçek yaşamda çevrenizdeki bir feminen davranışlara meyilli bir erkeğe karşı dikkatli olmak gerektiğini, bu kişiyle samimi olursanız başınızı ağrıyacağını ya da belaya gireceğine işarettir.

Rüyada kedi eti yemek neyi ifade eder?
Kedinin etini görmek helal olmayan bir işe başlamaya niyet ettiğinizi işaret eder. Rüyada kedi eti yemek, kedi eti yediğini görmek veya kedi etinden yapılmış bir şey yemek, haram bir iş yaptığınızı, harama bulaştığınızı ve bir an önce haramdan uzaklaşmak gerektiğini gösterir.

Rüyada kediye dönüşmek ne demek?

Rüyada kediye dönüştüğünü görmek dürüst olmadığınızı, doğru işler yapmadan para kazanmak istediğiniz anlamına gelir. Bu rüya kimi konularda nankör davranışta bulunarak sevdiğin birini kırdığını da simgeleyebilir.

Rüyada kedi maması görmek neyi anlatır?
Rüyada görmüş olduğunuz mama, içinizdeki vahşi yönünüzü temsil eder. İçinizdeki hayvansı duygular ve ilkel düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kuyruksuz kedi görmek ne demektir?
Rüyada gördüğün kedi, gerçek yaşamda başınıza gelecek bir sıkıntı, dert, üzüntünün birileri tarafından önlendiğini ancak sizin bundan haberiniz olmadığını simgeler.

Rüyada beyaz kedi görmek meali nedir?
Rüyada görülen beyaz kedi neyi işaret eder derseniz manası gerçek yaşamınızda sizi zor zamanların beklediğini gösterir. Ancak bu zorlukları kolayca aşıp normal günlerinize döneceksiniz mesajı verir.

Rüyada kara kedi görmek yorumu nedir?
Rüyada siyah kedi görmek, rüyada görülen kara kedi neye delalet eder diyorsanız açıklaması güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezinin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir.

Rüyada sarı kedi görmek tabiri nedir?
Sarı kedi görülmesi neye delalettir diyorsanız, gerçek hayatta hileli bir gelişmeye işaret eder. Özellikle çevrenizden bir kadına karşı dikkatli olmanız, onun sevecen, güler yüzlü haline kapılıp tehlikeli şeylere atılmamak gerektiğini simgeler.

Rüyada kedinin musallat olması açıklaması nedir?
Bir kedini size musallat olması, istemediğin halde sürekli peşinden gelmesi, kedinin peşinden ayrılmaması, talihsizlik ve kötü şansın peşinizi bırakmadığını ya da sizi öyle düşündüğünüzü gösterir.

Rüyada kedi görmek hakkında diğer yorumlar?

Siyam kedisi görmek, Siyam kedileri birisi tarafından ihanete uğrayacağınızı veya kandırılacağını gösterir. Van kedisi güvendiğiniz, sevdiğiniz biri hakkında endişeleriniz, şüpheleriniz olduğunu ifade eder. Bahçede kedi görmek hayallerinize uzun bir sonra kavuşacağınıza işaret eder. Kedi tutmak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için gayret göstermediğinizi ifade eder. Büyük kedi görülmesi, evinizde büyük sıkıntılar çektiğinin göstergesidir. Küçük kedi görmüş olmanız küçük bir miktar para kaybı yaşayacaksınız manası taşır. Kedilerin derisi bir düşmanınızı işaret eder. Kediden korkmak işinizle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir. Ayaksız kediler çevrenizde sizi kıskanan çok fazla kişi olduğunu temsil eder. Uzun kedi uzun bir yoldan pek sevmediğiniz bir yakınınızın sizi ziyarete geleceğini gösterir. Kedi köpek dalaşması bir yakınınızın sebep olacağı bir sıkıntı yaşayacağınızı işaret eder. Rüyada kedinin bir fare, civciv, yılan veya başka bir hayvana saldırdığını, yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder. Kedi yakalamak çok üzüleceğinizi, işinizle ilgili bir haber alacağınızı anlatır. Kedinin dişini görmek bir tanıdığınızın sağlık sorunu haberini alacağınızı işaret eder. Kedi eğitmeni olmak boş hayaller peşinde koşarak boşa vakit harcadığınızı işaret eder. Rüyada kedi kuyruğu gerçek yaşamda sıkıntı, dert, üzüntü anlamını taşır. Rüyada hırsız kedi görmek veya bir kedinin mutfakta izinsiz yemek çaldığını görmeniz, çevrenizde kıskanç birilerinin size ya da malınıza zarar vermek istediğini gösterir.

50 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir