Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Kafası Kesmek

Rüyada kedi kafası kesmek neye çıkar?

Merhaba, daha oncede ruyami yorumlamistiniz ve cok etkilenmistim. Simdi bu ruyayi goruncede size sormak istedim. Ruyamda bir kedi gri ve beyaz renklerinde kafasini bicak yada satir gibi bir seyle kesiyordum ama keserken biraz urkektim, kestikten sonra ise yaptigim seye inanamiyordum. Ruyada gorduklerimden cok hislerim agir basiyordu sanki kalktigimda cok sıkıntılı uyandim. Simdiden cevabiniz icin tesekkur ederim.

Rüyada kedi kafası kesmek tabiri

Elif merhaba, özel işlerimdeki yoğunluk yüzünden sizlere cevap vermekte geciktim, kusura bakmayın. Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda öfkene hakim olmamak nedeniyle aslında yapmayı hiç istemediğin bir şeyi yaptığını ancak hemen arkasından bu yaptığından pişman olduğunu ifade etmektedir. Rüyanda hislerinin ağır basması ise aklından ziyade duygularının ağır basması yüzünden bu şeyi yaptığını anlatmakta ve her zaman mantıklı davranmanın önemini işaret etmektedir. Bu rüyayla alakalı olarak rüyada hayvan görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kedi Kafası Kesmek” için 2 yanıt

Kedi kesmek
21 yaşındayım, erkek arkadaşım var, işim yok, ruh halimde bir sorun yok. Rüyamda oturma odasına giriyorum normalde evimiz klima ile ısınıyor. Bir bakıyorum evde soba var, annem uzanmış telefonla ilgileniyor ama evde soba olmasını yadırgamıyorum, sobanın arkasına bir bakıyorum kedi ama gözleri açık, kafası kanlı, sadece duvarda az ama kanamıyor kafası “kim yaptı” diye bağırıyorum, babam “ben kestim çok bağırıyordu” diyor. Ona “sen canisin,nasıl acımadın mı? hiç mi vicdanın yok” diyorum, “bir poşete koy kafasını, bu burada olmaz, atmamız lazım” diyorum, kafayı elliyorum ama çok canım acıyordu. Daha sonra teyzem gelir şimdi çay içmeye bunu böyle görmesin dememle kapı çalıyor, hemen poşet alıp kafayı içine koyup balkona gidiyorum kedinin gözleri kapansın diye avucumla gözlerini kapatıyorum daha sonra bırakıyorum lütfen niye böyle rüya gördüm çok merak ediyorum teşekkürler.

Rüyasında soba görmek kısa zamanda olacak ani bir sıcak gelişme anlamına gelir. bakınız soba rüya tabiri sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda bulunduğun çevrede (büyük ihtimalle aile içinde) büyük bir öfke yaşandığını, aile bireylerinin gergin bir dönemden geçtiğini anlatmakta, bu dönemde sakin olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir