Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Kafası Koparmak

Rüyada kedi kafası koparmak neye işarettir?

Merhaba, ben sürekli garip rüyalar gören bir insanım ve bu sabahta yine garip bir rüyayla güne uyandım. Rüyamda erkek arkadaşım ben ve diğer arkadaşlarımız bir dükkanın önünde dikilmiş sohbet ediyoruz, her zaman sevdiğimiz bir kedi var, o da yanımızda duruyor, bende elimde duş başlığı var, kediyi onunla oynatıyorum sonra bir anda elimde ki duş başlığı kedinin kafasına çarpıyor ve kedinin kafası kopuyor.

Ben o anda korkudan bir şey yapamıyorum sonra o kopmuş kafası bacağımı ısırıyor ve ben onu itiyorum üstümden sonra uyanıyorum. 20 yaşımdayım bir erkek arkadaşım var öğrenciyim ve ruh halim epey karışık.

Rüyada kedi kafası koparmak tabiri

Özge merhaba, bir rüyanın önemini gösteren faktör onun garip veya saçma olması değil, rüyada geçen olaylar ve rüyadaki unsurların birbiri ile uyumlu olmasıdır. Örneğin kuş gibi kanat çırparak uçmak gerçek yaşamda imkansızdır, saçmadır ama rüyada çok önemli bir anlam taşır.

Senin rüyanda kedi sevmek, duş başlığı, kedinin kafasını koparmak ve kopan kafanın senin ısırması var ki bunlar anlamlı unsurlardır. Rüyada bir kediyi sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Bu iç direnç ile sizden umulmayacak girişimlerde bulunup, neyi istediyseniz, neye el attıysanız başardığınızı ve bu yönünüzle çoğu zaman etrafındakileri şaşırtığını işaret eder.

Rüyada duş başlığı görmek rüyayı gören kişini daha canlı, daha aktif olması gerektiğini gösterir, bunun için gereken enerjiye kişini sahip olduğunu belirtir. Duş başlığını kedinin kafasına çarpman sonucu kedinin kafasının kopması sahip olduğun enerjiyi doğru kullanmayı bilmek gerektiğini anlatırken, kopan kedi kafasının seni ısırması ise bu enerjiyi doğru kullanmazsan zararın dönüp dolaşıp sana döneceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Kedi Kafası Koparmak” için bir yanıt

Merhaba ben bugün rüyamdan ağlayarak uyandım. Besledigim bir kedim var erkek. Ve bugün rüyamda onun öldügünü gördüm. Önce evde otururken biri geliyor tanımadığım ve kucağımdan onu alıp kapı kenarlarına kafasını vuruyor, istenmiyor burda diyerek
Sonra ben onu alıyorum ondan bırak diyerek ve seviyorum. Sonra kuzenim ve enistem geliyorlar. enistem kapidan iceri girmiyor. kuzenim gelip kucağımdaki kedinin kafasını çekiyor ve kafasi elinde kaliyor. Koparilmis kafayi gormeden uyandim ama vucudu benim elimdeydi ve kanlar vardı. Bir hayli etkisinde kaldim arastirdim ama ne anlama çıktığını bulamadim. Bana yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir