Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada kedi köpek ve tavşan görmek

Rüyada kedi köpek ve tavşan neye işarettir?

Ben rüyamda kedi köpek ve tavşan gördüm, 3 tane ablam var ve rüya en büyük ablamın evinde başlıyor, onların tavşanları varmış ama onların değilmiş geri vereceklermiş tavşanları.
3 tane yavru tavşan 3 tane yavru kedi ve 3 köpek varmış. 3 yavru hepsinden 3 er tane ama hepsini görmüyorum, köpeğin 2 sini tavşanın 2 sini ve kedinin 2 sini görüyorum ama köpek uzaktan bakınca gerçek, yakına gelince oyuncak oldu, köpekler sonra 2 tane torba varmış hayvanların koyulduğu bir kedi torbanın yakınında soldaki biriside ortadaydı ama kedileri uzaktan görüyorum yakından görmüyorum onlarda hiç hareket etmiyor, sonra ortanca ablamın evindeymişim orada bek fazla şey olmuyor,

Hemen en küçük ablamın evindeymişim oradan su içmek için ablama bardak var mı diye soruyorum onu en küçük ablam sanıyorum ama meğerse ortanca ablammış 1-2 kere bardak var mı diye sordum bir tane bardak verdi bardağı temizlemek için 2 kere çalkalıyorum, üçüncüde su da beyaz beyaz br şeyler çıkıyor tabandan birden bardakta şamdan gibi bir şeye dönüşüyor

Sonra salona dönüyorum annemin yanına koltuğa oturuyorum annem tavşanı seviyormuş 2 tavşan var biri daha küçük öteki de yavruymuş ama biraz daha büyük ve annemin yanında oturuyor annem küçük olanı seviyor, severken fazla sıkıyor bende sıkma diye elimi uzatıyorum tavşana dokunuyorum kemiklerini hissettim annem sıktı tavşanı tavşan üzüldü canı yandı dedi ben annemi istiyorum anneme ürün diye oradaki büyük olan tavşan bir şeyler söyledi ama onu tam anlayamadım neyse annem onu kafes varmış oraya ama tavşanların derisi yüzülecek imiş, öleceklermiş orada rüya bitti.

Rüyada kedi köpek ve tavşan görmek rüya tabiri

Merhaba, rüyanızı anlamak için satırlara, cümlelere böldüm, düzenledim ancak net bir şeyler anlayamadım. Rüyanızdaki unsurlar, yerler, olaylar birbiriyle inanılmaz derecede tutarsız. Buradan günlük yaşamınızda büyük bir kaos, kafa karışıklığı içinde olduğunuzu simgeliyor olabilir. Bunun dışında bir şey yazamıyorum.

“Rüyada kedi köpek ve tavşan görmek” için 2 yanıt

Rüyada kedi ile köpek görmek
Merhaba;
Rüyamda ben bir apartman girişinin içindeyim. Dışarıda da bir köpek var ve koşarak geliyor, tam içeri girecekken korkup kapıyı üstüne kapatıyorum ve ben apartmanın içinde kalıyorum. içeriye bakarken bir kedi görüyorum. apartmanın kapısı açılıyor ve kedi ile köpek karşı karşıya geliyor. kedi oradan gidiyor ama köpek kapıda bekliyor ve ben hala içerideyim.
Neden bilmiyorum ama çok etkisinde kaldım bu rüyanın. Cevap yazarsanız çok sevinirim. Saygılar, Ufuk

Rüyada apartman görmek aile içinde bazı miras tartışmaları çıkabileceğini işaret eder.
Rüyada köpekler 1 numaralı hayvanlardır, en çok görülen rüyalar arasında liderdir. Köpekler insandaki eril yönü temsil edip, geleneksel cesaret ve sadakat sembolüdür. Bir dost köpek, mutluluk ifade eder. Bir kısır köpek, finansal ya da sağlık kaygıları sizi uyarır. Uluyan köpek sevdiklerinizle ilişkiniz hakkında sizi uyarır.
Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder. Alternatif olarak rüyada kediler için talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir. Rüyada kedi sevmek, onu okşamak, sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Uyanık hayatınızda bir çok engelleri kendi iç kuvvetiniz ve azminizle aşarak başarı ve mutluluğa ulaşacağınızı simgeler. Kedi ısırması, sizi ısırıyorsa hırslı bir kadınla karşılacağınızı gösterir. Bir şeylerin planladığınız gibi gitmeyeceğini de işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir