Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Maması Görmek

Rüyada kedi maması görmek neye işarettir?

Rüyamda çok doğal bir ortamdaydım. Bir kedi gördüm pisi pisi dedim yanıma geldi, kucağıma aldım, sonra bir kedi daha, bir kedi daha, derken kucağıma her renkten kedi doldu. Kucağımda bir tepsi varmış ve kediler onun üstündeymiş, kimi kedilerde kolumdaymış.

Yanıma ablam gelip oturuyor, tepsiyi ona veriyorum sonra kaybedeceğinden korkarak tekrar ondan geri alıyorum. Bu tepsi meğer mama kabı imiş, tepsiye kedi maması doldurdum, kediler afiyetle yediler.

Kedilerin rengini tam hatırlamıyorum ama bir tanesinin çok açık yeşil gözleri vardı, bir tanesi koyu pembeydi, bir tanesi ise turuncuydu. Anlamını çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Rüyada kedi maması görmek neye yorulur?

Rüyada kedi maması görmek, içinizdeki vahşi yönünüzü temsil eder. İçinizdeki hayvansı duygular ve ilkel düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Maması Görmek” için 4 yanıt

Yemek yiyen uzun tüylü kedi
Rüyamda haki yeşili uzun tüylü bir kedi gördüm. Önünde ağzı açık bir şekilde duran poşetten yemek yiyordu. Poşetin içinde kavrulmuş kıyma ve yeşil bibere benzeyen pismiş sebze vardı. Kedi yorgun gibiydi, yıpranmış gibiydi sanki başına kötü bir şey gelmiş, şimdide yemeğini yiyordu. Tabii bu benim rüyadaki hissettiğim. Rüyada bunu gösteren bir şey yoktu. Tasvirinizi bekliyorum. Saygılarımla. Ruh halim yorgunum Üzgünüm ve öfkeliyim.

Gül merhaba, görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta merhamet duygularınızın çok yüksek olduğu bir dönem yaşamakta olduğunuzu işaret edebilir. Bunun dışında bir şey söylemeyeceğim. Kedi rüya yorumu sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

Gül merhaba, bilindiği üzere yeşil renkli kedi gerçek yaşamda pek rastlanmayan durumdur dolayısıyla rüya yorumu da ilginçtir. Bu konuda yeşil kedi görmek sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir