Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek nedir?

Ben alfagirl88, ben rüyamda eskiden annemlerle oturduğum evi gördüm, iki tanede çocuğum var, kapıdan camdan bir sürü yavru kedinin girdiğini gördüm, ben çıkardıkça onlar girmeye devam ettiler.

Fakat bir müddet sonra ben bunları dışarı atarken bir tanesini çok sert atmışım, kedi yere düşüp öldü, kan falan yoktu ama öldü, daha sonra hepsi gittiler, fakat komşularımız ve çevremdeki insanlar “bu kediyi niye öldürdün” diye beni ayıpladılar, bu rüya ne anlama geliyor, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kedi öldürmek tabiri

Rüyada kedi öldürmek, kedi öldürdüğünü görmek iş veya eğitim yaşamınızda hoşlanmadığınız bir rakibinizin haberini alacaksınız demektir, bu haber önce sizde gizli bir sevinç yaratsa da daha sonra bu rakibiniz için üzüleceksiniz şeklinde yorumlanır.

Eskiden oturduğunuz evi görmüş olmanız, eskiye özlemi, geçmişte kalan güzel anılara hasretinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Öldürmek” için 4 yanıt

Ruyamda annemlerdeyim kucuk odadan fareler cikti babam onlari öldürmeye çalışıyordu fakat bitanesini öldürdü ama ölen kediydi anlami ne cok etkilendim bu rüyadan

Rüyada kedi öldüren ve kanını içen birini görmek
Tam ve kesin olarak hatırlayamıyorum fakat rüyamda bir kedi ve bir adam gördüm. Adam kediyi öldürmüş kanını içiyordu, aynı evdeydik. Kedinin ölmüş halini tamamıyla gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Sakin

Rüyada kedi öldüren birini görmüş olman reel hayatta sevmediğin biri hakkında biri hakkında haber alacağını simgelerken adamın kedi kanı içmesi ise bu habere çok öfkeleneceğini temsil etmektedir.

Bir haftadır sınav haftasındayım, hep korku dolu ruyalar görüyorum, ilk evimizin içinde küçük beyaz fareler dolanıyorlardı, sonra gördügüm ruya bir kediyi tutarken kedi kusuyordu, iç organları çıkarcasına kusuyordu ve kolumu sıkıyordu, ben de kediyi boğarak öldürdüm. En son da gök yüzünden koca bir ateş küresi yeryüzüne parçalanarak düşüyordu her yerde ateş vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir