Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Ölüleri Görmek

Rüyada kedi ölüleri görmek neye işarettir?

Konu : rüyada kedi ölüsü, ölmüş kedi, ölü kedi görmek.
Mesajınız her gece rüyamda kedi ölüleri görüyorum. Neye delalet eder acaba? 09.06. 2010 / 10:17 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kedi ölüleri görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyada ölmüş kedi, ölü kedi, kedi ölüsü, ölmüş kedi görmek, hayatta iken fazla sevmediğiniz birinin ölüm haberini alacağınızı simgeler. Ölmüş kedinin rengi beyaz ise bu ölüm haberine çok üzüleceğinizi, beyazdan farklı bir renk ise fazla üzülmeyeceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedi Ölüleri Görmek” için 4 yanıt

rüyamda doğal bir ortamda bir adam ve bir çok kedi gördüm . onlara bakmaya gittim . su kenarında bir çok kedi vardı. ilerlerken yerde birçok ölmüş, dişleri sökülmüş çürümüş kediler gördüm. oradan uzaklaşmaya çalışırken bir adamla karşılaştım ve o adamda ilk kedilerin yanındaki kişi tarafından öldürüldü ve kaçmamı engellemeye çalıştılar.
cevaplarsanız sevinirim saygılarımla

Rüyada kedi ölüsü görmek
Rüyamda bana doğru altında sanki karıncalar ya da tam hatırlayamıyorum ama bir şekilde bana doğru savrulan kedi ölüsü gördüm fakat rahatsız edici değildi, ölmüş kedi olmasına rağmen şirindi, elime alamadım ve sopa poşet yardımı ile onu başka bir poşete koydum ve o sırada uyandım, kedi sanki bana yatağımın altında ölmüş ve tozlar vardı etrafında, kendiliğinden bana doğru savruldu. Bu neyi işaret eder?

Rüyamda okuldaydım.Ve bir anda bir sürü kedi bastı okulu herkes pencerelerden atıp öldürüyordu kedileri.aşağı indiğimde ölü kedi ve bir çok kedi gördüm.Pencerenin birinde siyah bir kedi vardı ve onu kurtarmaya çalışıyordum.Eve gitmek için yola çıktığımda büyük bir köpek üstüme geldi.ısırıyor gibi oldu ve gitti.Halen titriyorum…Cevaplarsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir