Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada kedi sesi duymak

Rüyada kedi sesi duymak ne demektir?

Sayın Admin. Rüyamda, bilmediğim bir apartman da gece çalışıyordum. Yanımda tanımadığım bir adamla beraber. Ve birde köpek vardı sanırım bekçi köpeğiydi.

Apartmandan birisi ilaç istedi sanırım. Ben köpeğe ilacı gidip almasını söyledim oda gidip aldı. Sonra bir kedi miyavlaması duydum. Dönüp gittiği sokağa baktığımda birde kara bir köpek vardı. Ben kediyi kovalamaması için gönderdiğim köpeği çağırdım. Bu sırada hızla ilerleyen araba köpeklerin ikisine de çarptı. Kara köpek ölmüştü, diğeri ise yaralıydı. Yaralı köpeği kucağıma alıp bir yere götürüyordum. Yorumlarsanız Sevinirim. Rüya temaları: Bekçi köpeği, kara sokak köpeği, sokak kedisi, tanımadığım bir adam

Rüyada kedi sesi duymak yorumu

Rüyada kedi miyavlaması duymak, kedi sesi görmek gerçek yaşamınızda üzüleceğin bir haber alacağınızı işaret eder. Bilindiği gibi üzüntü ve sevinç yaşamın unsurlarıdır ve hayatımızda her zaman olacaklardır. İnsanlar için önemli olan her türlü şeye hazırlıklı olmaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada kedi sesi duymak” için 2 yanıt

Rüyamda siyah yavru bir kedi gördüm. Kedinin miyavladığını duyup camdan aşağı baktığımda terkedilmiş yavru bir kedi görüyordum, bana bakıp miyavlamaya devam ediyordu. Yardım edip onu eve almak için gittiğim sırada uyandım. Bilgilendirirseniz sevinirim..

Gördüğüm rüyada iki gün önce kavga ettiğim sınıftan kız arkadaşın evinde bu sefer kedisi ile kavga ediyordum, bana acayip sesler çıkartarak saldırmak istiyordu, yastık falan atıyordum kediye, darlatıyordum onu, kedileri sevmem onun kedisini de sevmiyorum, bu ne demek olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir