Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evindeki Kediyi Görmek

Rüyada evindeki kediyi görmek neye işarettir?

Rüyamda annemi ve evimizdeki kediyi goruyorum. Kedim erkek ve siyam kedisi. Annemin kucağında duruyor. Aksam uzeri ya da aksam saatleri tam hatirlamiyorum. Bir yolun kenarinda kaldirimda duruyoruz. Yoldan arabalar geciyor. Annem kedi biraz gezsin diye birakiyor yere bana hic bir sey soylemeden.

Ne yaptin kacti diye anneme kızıyorum. Annem çok sakin biraz gezsin dedim diyor. Bak ama donmedi gibi bir şey diyorum. Ben telasliyim çünkü kedimizi normalde hiç dışarı cikarmayiz. En ufak bir ses duydumu korkar. Arabalardan korkacak diye telaslaniyorum.

Kedi karşı kaldirima geciyor. Ben pesinden kosuyorum kacti gitti diye. O giderken bir araba geciyor. Arabanin gurultusunden korkuyor. Dusuyor, sendeliyor yerde yuvarlaniyor top gibi ama kortugu icin. Hemen gidip aliyorum kucağıma tirmaliycak diye biraz korkuyorum ama normalde hiç tirmalamaz.
Kucagimdayken de tirmalamiyor ama çok korkmus belli yüzünden. Seviyorum kucagimdayken sakinlesiyor. Kedi kucağımda yuruyorum. Karsiya geciyodum tekrar sanirim. Yorumlarsaniz senirim. Iyi gunler. 11. 12. 2009 / 21:05 tarihinde gönderilmiş

Rüyada evindeki kediyi görmek neye yorumlanır?

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı çekiciliği, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Alternatif olarak talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir. Rüyada görülen siyam kedisi, birisi tarafından ihanete uğrayacağınızı veya kandırılacağını gösterir. Rüyada siyah kedi görmek ön sezileriniz nedeniyle korku içinde olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evindeki Kediyi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kedinin eve çiş yaptığını görmek
Rüyamda bir çok yavru kedi ve yerde idrar gördüm, evimizde birçok yavru kedi görüyorum. Bunlardan bazıları parmak kadar küçük, elim kadar filan. Renk renk görüyorum. Özellikle hatırladığım bir renk yok ama birini elimde dolaştırdığımı ve bakmaya karar verdiğimi hatırlıyorum.
Yerde idrar görüyorum, kedilerin işediğini düşünüyorum. Genel olarak sevimli küçük kedi yavruları hatırlıyorum. acaba anlamı nedir?
Kimden: serpil
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: normal.
Anahtar kelimeler: kedi,idrar,sevimli

Serpil merhaba,
Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder.
Rüyada İdrar Görmek Hastalığın ve kavganın işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir