Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Ve Köpek Görmek

Rüyada kedi ve köpek görmek neye işarettir?

Merhabalar. rüyamı yorumlarsanız çok sevınırım. Belli bir sıra halınde anlatamıyacagım genelde ruyalarımı uyandıktan sonra çok net hatırlayamam. Kötü bir halde uyandıktan sonra hatırımda kalanları şöyle anlatmak istıyorum sırası farklı olabılır. Bir otobuse bınıyoruz elımde bir bılet var ama normalden farklı bir bılet benımde dıkkatımı cekıyor ve bıletler degısmış galiba dıyorum fazla sayfası olan sinema bileti gıbı bir bılet, otobuse bınıyoruz ıkıncı katında bıletler basılıyor annem ve eşim duruyor ben aramaya baslıorum bulamıorum bir turlu, sonra bir yere cıkıyorum otobus olması ımkansız farklı bıyere gecıyorum çok büyük ve kocaman ıkı merdıven var ıhtişamlı ve büyük ıkısı bırbırı ıcınde gıbı ama bir yerde ayrılıyor.

Sanırım renklerı bordo ve yeşildi ben birinden cıkıyorum bırılerı var büyük kapılar var sınamada olduğu gıbı salonlar var yanlış yerde olduğumu söylüyorlar, tekrar ınıyorum annemı goruyorum, söyleniyorum yoruldum nasıl bir iş bu surayı kaç kez ındım cıktım diyorum dıger merdıvene yonelıyorum cıkıoyorum ama çok fazla büyük yoruluyorum bacaklarım agrıyor (uyandıgımda bacaklarım agrıyordu ve halen devam edıyor)

Sonra sanırım yapmak ıstedıgımı yapıyorum. bir karısıklık var rüyamda ama şu diyemem hatırlamıorum. daha sonra bir sokaktayız eşim var ama rüyamda henüz evlenmemişiz kucağımda küçücük bir kedi yavrusu var siyah ama çok küçük ılerlıyoruz köprü gibi biyerin altında yavru köpekler ama sayamayacagım kadar fazla sanki oraya yağmış gibi. beyaz renkteler. biz köpek istiyorduk cinsleride bizim istedıgımız gibi eşime dönuyorum bunlar bızım ıstedıgımızden degılmı alsakya bırını dıyorum bir adam var kopeklerın başında bişiyler sölüyo hatırlamıorum elimdeki kedide bu arada kaçmaya calışıyor korktuğunu sanıyorum tutuyorum bir ara bıraksammı diye dusunuyorum bırakmıorum donuyoruz geriye geri kalan kısımlarını hatırlayamıorum en belirginleri bunlardı umarım bir cevap alırım sizlerden. SAYGILAR

Rüyada kedi ve köpek görmek neye yorulur?

Merhaba, bilindiği gibi rüyalar insanın iç dünyasının yansımasıdır. Rüyanız çok karışık ve tutarsızlıklar, ilgisiz olaylarla dolu. Buradan, bu günlerde kafanızın çok karışık olduğu ve bir miktar yorgunluğu işaret etmektedir gördüğünüz rüya. Köpek rüya tabiri konusunda detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Köpek kedi yorumu konusunda detaylı bilgiyi rüyada kedi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kedi Ve Köpek Görmek” için 3 yanıt

ruyamda kedi ile kopek kavga ediyorlar kopek kediyi isriyor ve kedi cok bagirip agliyordu

baska ruyada dilimde cam kiriklari vardi acitiyordu.

bi baskasi bogazimda yumurta gibi sisilik vardi asaga sarkiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir