Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada kedi yavruları ne manaya gelir?

Rüyamda genc kızken yazligimizin olduğu tatil köyündeyim. aksam, toprak yolda yürüyorum , yol kenarinda otlar var. Sonra bir araba üzerime doğru geldiği için yana doğru adim atiyorum ve asagiya kayarken otlardan tutunuyorum. Bayaga yüksek bir yermis. sol elimle otlardan tutunurken sol koltuk altında olan sag elimi çıkarmaya çalışirken topraga yapilmis kafesler görüyorum ve güvercin sesleri duyuyorum. Sasiriyor ve üzülüyorum. Bu arada üzerime gelen arabadan inen genc ve yakisikli denilebilecek biri beni kolumdan tutup yukari cekiyor. sonra berzber yürümeye basliyoruz.

Ben bu arada esimle kavgaliyim, ayrilmak üzereyiz. O yolda yürürken park halinde kamyonlar görüyorum fakat kamyonun kasasinin bir tarafı acik ve içinde kafesler var, kafeslerin içinde kücücük yavru kediler var. renkleri beyaz ve acik kızıl sarı karisik. Baksana çok tatli diyorum yanimdakine. sonra o beni sanki öpmeye kalkiyor ama sadece dudaklari dudaklarima değiyor. Devam ederken diğer kamyonda aynı şekilde ki kedilerin arasında aynı renkte yavru bir köpek çok tatli. Derken bir eglence mekaninin önüne gelmisiz club gibi bir yer. Esim siyah bir arabayla cekiyor ve yanında bir kac kişi daha var ve kocam bir bayani bir eliyle sacindan arkadan tutarken bir koluylada bacaklarindan kucakliyor, kadin ya şarhoş ya da kendinde degil . Esimle konusmaya çalışıyorum onu bir şeyden vazgecirmeye çalışıyorum. onu kiskaniyorum. o devam ediyor clube dogru.

Yanimdaki gencinde morali bozuluyor ve ben yanımdaki kız arkadaşıma ” iste bu yüzden bu kadar genclerle cikmiyorum” diyorum. Sonra sabaha karşı ya da sabah göya esimin kaldigi bir otel odasina gidiyorum kapiyi tekmeyle aciyorum odanin ici loş ve kötü görünüyor yerde dösegin üzerinde yari yatar şekilde esimi görüyorum elinde cep telefonu var bir şey yapıyor ben kapida duruyor ve odaya bakiyorum. Burcu’nun rüyası.  3 Ağustos 2012, 02:53

Rüyada kedi yavruları görmek tabiri

Burcu Merhaba, rüyanızı yorumlamakta oldukça zorlandım, getirdiğim yorumu kendim beğenmediğim için aşağıda rüyanızın ana temalarını özetliyorum. Lütfen bunları değerlendirip, rüyanızın mesajını tespit ediniz.

Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Genç güzel adam görmek Kayıptaki insanın geri dönmesi anlamına gelmektedir. Rüyada kamyon görmek üzülmek ve kaygılanmak anlamına gelir. Yaptığınız işte zarar edeceğinize işaret eder. Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Editörün notu: ziyaretçilerimizin özel bilgileri burada silinmiştir. Kendisine detaylı bilgi verdiği için teşekkür ediyoruz.

“Rüyada Kedi Yavruları Görmek” için 3 yanıt

rüyamda kahverengi bir sevimli kedi yavrusunu esimle beraber sevdigimi gördüm. bulundugumuz yer evemizdi. esim sonra kedi yavrusunu karnina, yani kazaginin altina karnina koydu. tabir edebilirseniz srvinirim.
saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir