Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek neye delalet eder?
rüyada yavru kedi, kedi yavrusu görmek

Dün gece rüyamda, bekarken ailemle kaldığım apartmandan içeri girecekken kapının önünde 3 4 tane kedi yavrusu bulup kucağıma aldım, kapıyı ittirirken arkamı döndüğümde bahçede ayı yavrusu gördüm, çok küçük değildi ama zarar verecek gibi de durmuyordu.

Yavru ayı yanıma geldi sırnaşmaya çalıştı, korktum ama yanıma yaklaştıkça daha da küçüldü, sevimli bir hal almaya başladı yinede temkinliydim. Kedi yavrularından biri elimden düştü, hemen alamayacağım bir aralığa düştü, ayı da oraya indi, kediyi koklamaya başladı, kedi 1 haftalık gibiydi yürüyemiyordu doğru düzgün, ayı kediyi ağzına alacakken kovaladığımı hatırlıyorum. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ? teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada kedi yavrusu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi, sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Gerçek hayatta sizi merak eden ya da özleyen sevdiğiniz insanlar ya da yakınlarınıza daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini hatırlatır. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazen hileli bir durumu da işaret edebilir.

Rüyada yavru ayı görmek, dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan zarar görmeyeceğine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir