Rüyada Kedinin Doğumunu Görmek

Rüyada kedinin doğumunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir dişi kediye doğumunda yardım ettim.  İki tane yavru kedi doğdu. onlar üşümesin diye yavru kedileri göğsüme koydum ve üşümemeleri için örtüyle örttüm. Anne kedi siyahtı, bebeklerde siyahtı, birde erkek kedi vardı oda kirli gri renkteydi. Yalnız sanki dişi kedi beni anlıyor gibi onunla hep konuştum. kediler bana hiç kötülük yapmadı. Lütfen yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler.

Rüya ayrıntıları : Anne kedi, Dişi kedi, erkek kedi, gri kedi, kedi yavruları, siyah kedi. 20. 01. 2010 / 01:02 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kedinin doğumunu görmek neye yorulur?

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Rüyada bir kedinin doğurduğunu görmek rüya sahibinin yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir. Hayatta yeni baslangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantisi gibi vs bir toplantiya katılacağınızı ve başarıyla çıkacağınızı işaret etmektedir. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir