Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedinin Doğumunu Görmek

Rüyada kedinin doğumunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir dişi kediye doğumunda yardım ettim.  İki tane yavru kedi doğdu. onlar üşümesin diye yavru kedileri göğsüme koydum ve üşümemeleri için örtüyle örttüm. Anne kedi siyahtı, bebeklerde siyahtı, birde erkek kedi vardı oda kirli gri renkteydi. Yalnız sanki dişi kedi beni anlıyor gibi onunla hep konuştum. kediler bana hiç kötülük yapmadı. Lütfen yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler.

Rüya ayrıntıları : Anne kedi, Dişi kedi, erkek kedi, gri kedi, kedi yavruları, siyah kedi. 20. 01. 2010 / 01:02 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kedinin doğumunu görmek neye yorulur?

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Rüyada bir kedinin doğurduğunu görmek rüya sahibinin yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir. Hayatta yeni baslangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantisi gibi vs bir toplantiya katılacağınızı ve başarıyla çıkacağınızı işaret etmektedir. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedinin Doğumunu Görmek” için 6 yanıt

Merhabalar, rüyamda bir bahçede otururken bir kedi bana doğru yaklaştı, ben biraz bana gelmesinden rahatsız oldum, yaklaşınca kedinin hamile olduğunu anladım. Kendi kendime “bu kedi hamile” dedim, kedi bana karşılık verdi “artık bebek yok” dedi, bende sanırım yavru öldü diye düşündüm. Sonra kediyi kucağıma aldım etrafta bir kaç tane köpek gördüm, köpekler ya bana da saldırırsa korkusuyla kediyi koruma altına aldım. İlginç bir rüyaydı. Nedir acaba var mıdır bunun bir anlamı. yorumlar mısınız acaba?

Rüyamda gri renkli kedinin doğum yaptığını, birisinin yardım ettiğini, sonradan kendiminde hamile ama kedileri doğurdum

Merhabalar ben rüyamda bir kedinin doğum yaptığını gördüm kedi dogurduktan sonra yavrunun bi bezin içine koyup onları kalabilecekleri yere götürdüm.
Anlamını öğrenmek istiyorum.

Rüyada kedimin dogum yaptigini baska kedilerinde ona saldirdigini gordum. Diger kedileri uzaklastirmaya calisiyordum. Sonra diger kediler boyle keçi derisi gibi biseyin ustune toplanip bir sey yemeye devam ettiler. Kedim dogum yapmis ve yaraliydi. Kedi gercekte de hamile.

Ruyamda beyaz bir kedinin dogum sancisi cektigini görüyorum. Ama kedi yavrusu yerine ikitane buyuk beyaz yumurta yumurtluyor. Sasiriyorum.yumurtalar kendiliginden kiriliyor ve icinden beyaz tombul kopek yavrusuu cikiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir