Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedinin Gözünü Çıkarmak

Rüyada kedinin gözünü çıkarmak ne demektir?

Merhaba. 17 yaşında bir genç kızım. Rüyamda gerçek hayatta da var olan bahçemizdeki dişi kedi ve küçük kedi yavrularını gördüm, yavru kediler pencere telinden içeri girmeye çalışıyordu ki bir tanesi girmişti. İttiriyordum bende ama annelerine çok sinirlenmiştim ve sol gözüne işaret ya da baş parmağımı – hatırlayamıyorum tam olarak – soktum ve anne kedinin gözünü çıkardım. Ama ben bunu yaparken, anne kedi çok sakindi hiçbir şey yapmıyordu. Bu ne demek? Çok etkilendim ve bunun bir yorumu var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kedinin gözünü çıkarmak tabiri

Neslihan merhaba, göndermiş olduğun rüya çok önemli anlam taşımakta ve içinde olduğun ruh halini yansıtmaktadır. Rüyada kedi görmek sayfasında anne kedi ve yavru kediler hakkında çok ayrıntılı açıklama yer almaktadır. Lütfen ilk önce bu sayfayı okuyun.

Rüyanızda anne kedinin gözünü çıkarmanız yani kedinin kör olmasına sebep olmanız aslında gerçek hayatta istemeden yaptığınız bir şey nedeniyle bir insan ya da bir hayvanın zarar gördüğünü ve bu nedenle kendini suçladığınızı, bir suçluluk duygusu yaşadığınızı, kendinizi cezalandırmak istediğinizi anlatmaktadır, bakınız rüyada kör görmek sayfası.

Rüyanızda ilginç olan siz kedinin kör olmasına sebep oluyorsunuz ancak kedi gayet sakin duruyor, bir şey yapmıyor ki bunun anlamı sizin gerçek hayatta kırdığınız, üzdüğünüz veya bir zarar verdiğiniz kişinin size karşılık vermediğini, olayı içine attığını (belki de sizi affettiğini) gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir