Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedinin Kuyruğunu Görmek

Rüyada kedi kuyruğu görmek neye işarettir?

Rüyamda balkonda idim, aşağıya sepet sallıyordum, eşya çekecektim, halam gelip ” Dur sallama sepeti ipi salla yeter.” dedi. Halam bir anda aşağıya iple indi ve o düşmesin diye çok zorlandım. Halama indi mi diye bakarken bir kedi gördüm, turkuaz renkli, yeşil ve kırmızı renkli de gözleri vardı. Benim yanıma yaklaşmaya çalıştı git deyip bir adım attım kuyruğunu salladı sinsice bakıp bir anda kayboldu. Bu rüya ne anlama gelmektedir Lütfen açıklar mısınız.

Rüyada kedinin kuyruğunu görmek neye tabir edilir?

Rüyada kedi kuyruğu görmek, rüya sahibi insanın gerçek yaşamında karşısına çıkacak yeni sıkıntı, dert, üzüntü anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedinin Kuyruğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada kedi beslediğini görmek
Merhaba, ben rüyamda kedi beslediğimi gördüm. Çok fazla kedi vardı, hepsini besliyordum ama içlerinde bir tanesi çok zayıftı ve kuyruğunun yarısı yoktu, ölecek gibiydi, getirip ona da mama veriyordum. ne anlama geliyor acaba?

Rüyada kedi beslemek, onu okşamak, sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Uyanık hayatınızda bir çok engelleri kendi iç kuvvetiniz ve azminizle aşarak başarı ve mutluluğa ulaşacağınızı simgeler.
Rüyada gördüğün kuyruğu kopuk ölmek üzere olan kedi ise gerçek yaşamınızda çevrenizdeki bir uğursuzluk anlamına gelir. Çevrenize karşı dikkatli olmalı, çevrenizde olup bitenleri yakından takip etmelisiniz manası taşırken aynı zamanda uyanık yaşamda başınıza gelecek bir sıkıntı, dert, üzüntünün birileri tarafından önlendiğini ancak sizin bundan haberiniz olmadığını simgeler.

Benim kendi kedim var 3 aylık rüyamda onu gördüm kuyruğundan çektim sonra kedim halsizleşti ayakta duramıyordu başka bi yerdeydik ben bakmayınca ayağa kalkıyodu ben bakınca yere yatmıştı ölü gibi tek gözü yukarı kaymıştı ne anlama geliyor ?

Merhabalar, rüyamda sevdigim kediyi gordum, yanıma geliyordu kuyruğunu ayağıma dolayip sıkıca tutuyordu, beni bırakmıyordu beni, bu ne anlama geliyor aciklarmisiniz?

Değerli okurum, gördüğünüz rüya gerçek hayatta çok büyük bir potansiyele sahip olduğunuzu ve el atacağınız her işten başarıyla çıkacağınızı ve daima çevrenizdeki bu başarılarınızla şaşırtacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir