Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedinin Yavru Köpek Yediğini Görmek

Rüyada kedinin yavru köpek yemesi nedir?

Rüyamda sarı bir kedinin yavru bir köpeği ısırarak yemeye çalıştığını gördüm. Aynı gece, evi elektrik süpürgesiyle temizlerken makinenin 2 tane bıçağı da içine çektiğini gördüm. Bıçaklar şiş benzeri ince uzun ve siyah saplılardı. Bıçakları süpürgeden çıkarmaya çalışıyordum.

Rüyada kedinin yavru köpek yediğini görmek yorumu

Merhaba, rüyanızın birinci bölümünde yer alan kedinin yavru köpeği yemeye çalışması uyanık yaşamınızda elinizdeki sevdiğiniz kimi şeyleri kaybetme korkusu yaşadığınızı ifade etmektedir. Bu konuda rüyada köpek eti görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyanın ikinci bölümü ise; Rüyada elektrik süpürgesi kullanmak, elektrik süpürgesiyle süpürmek maddi sıkıntı yaşamadan rahat, huzurlu bir hayat sürmeye işaret eder. Rüyada bıçak görmek iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Bu bilgiler ışığında huzurlu yaşamınızı bozmaya çalışacak kimi şeyler olacağını ancak onları kolaylıkla alt edeceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kedinin Yavru Köpek Yediğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada minik kedi yavrusu görmek
Günaydin, rüyamda eski antik dekore edilmis bir cafedeyim, oturmaktayim, sonra birden baska kucagimda minicik kedi yavrusu olustu, o kadar sevimliydi ki. sevdim bayagi kedi yavrusunu, grili beyazli bir kedi yavrusu. Sonra baska masada oturan benim yaslarimda gencler vardi, iki kiz iki erkek, oturmaktalardi, oradan birisi “kedi ne kadar guzel” dedi, bende “satilik” dedim, “bu harika yavru kendisine sahip cikacak bir yuva ariyor” dedim, “ne kadar fiyati” dediler, “32 euro” dedim. Kedi yavrusunu onlara verdim, cok mutlu oldular, sonra yeniden kucagimda ayni sekilde baska bir kedi yavrusu oldu. onuda ben aldim bakimini filan ustlenmek icin. simdiden teşekkür ederim.

Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazen hileli bir durumu da işaret edebilir.
Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir