Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kedinin Yavrusunu Yediğini Görmek

Rüyada kedinin yavrusunu yemesi neye delalet eder?

Rüyamda evimde bir kedi ve 4 tane yavrusu vardı. Bir anda arkadaşım köpeklere ıslık çaldı, biz korkuyla içeri saklandık, ben kapıyı kapatırken köpekler eve doğru gelirken 3 tane kedi yavrusu olarak eve girdiler, sonra ne olduğunu anlamadım, ortalık kan revan içinde kalmış, evde ki kedi o 3 yavru kediyi yiyordu, hepsi ölmüş yok olmuştu, sadece kanları duruyordu ve ben onları öyle görünce çok korkmuştum, etrafta bir poşet içerisinde ben onları atarken her yer kan oldu sonrada yerleri temizledim. 20, Kadın, Bekar, işçi

Rüyada kedinin yavrusunu yediğini görmek yorumu

Değerli okurum bu rüyanın temel unsurları köpeklerin kedi yavrusuna dönüşmesi ve kedinin yavruları yemesidir. Lütfen öncelikle kedi ve köpek sayfalarını okuyun.

Rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüştüğünü görmek esas olarak rüyayı gören kişinin ruh halinde dönüşen hayvanın karakteristik özelliklerinden dönüşülen hayvana özelliklerine kayışın etkisini gösterir. Örneğin sizin rüyanızda köpekler yavru kediye dönüşüyor. Bu hayatınızda yeni dostluk kavramının önemini yitirmeye başladığını ( köpek dostluk sembolüdür) bundan sonra sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmaya daha fazla önem vermeye başladığınızı (elinizdekilerin kıymetini bilme durumu) ifade etmektedir.

Rüyada bir hayvanın kendi yavrusu veya aynı cins başka bir hayvanın yavrusunu yediğini görmek rüyayı gören insanın çocukluğunda yaşadığı bir travmanın açığa çıkmaya başladığını ve kişinin o travmayı yeniden yaşamaktan korktuğunu gösterir. Bu önemli bir durumdur ve bu tür rüyalar tekrarlanırsa mutlaka üzerine gidilip konu net olarak anlaşılmalıdır. Kişinin hatırlamadı tarihlerdeki bir travmanın dahi yansıması olabilir. Bu tür rüyaların yetişkinliğe geçiş, yeni aşk başlangıcı ya da yeni bir işe girme aşamalarında sık görüldüğü bilinmektedir.

“Rüyada Kedinin Yavrusunu Yediğini Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, benim bir kedim var, evimde besliyorum ve inanılmaz seviyorum. Rüyamda kedim evde, başka bir kedi geliyor ve kedimi yiyor, bu kedimden daha küçük bir kedi, ben inanamıyorum insanlara anlatıyorum, ağlıyorum, uyandığımda rüya olduğunu anlayınca çok mutlu oldum ama gerçekten etkisinde kaldım, yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Şeyma merhaba, rüyada bir hayvanın başka bir hayvanı yediğini görmek yaşamın acımasız şartlarına uyum sağlamak gerektiğini, asıl olanın hayatta kalmak olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade eder ve rüyayı gören kişinin hangi şart altında olursa olsun hedeflerine giden yolda pes etmemesi gerektiğine yorumlanır, bakınız hayvan rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir