Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kediyle Konuşmak

Rüyada kediyle konuştuğunu neye delalet eder?

Rüyamda kapının önüne inip bir kedinin bana “seni çok seviyorum” dediğini gördüm ve ben kediyi kovaladım daha sonra kedi benim üzerime atlayıp öpmeye ve sarılmaya başladı. Sonra kız arkadaşımla dışarıda oturuyorduk erkek arkadaşıma korkumdan haber veremedim dışarı çıktığımı ve beni ansızın arayıp eve hızlıca koşmaya başladım. Lütfen söyler misiniz konuşan kedi görmek nedir? şimdiden teşekkürlerimi sunarım. 5. 01. 2010 / 14:58 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kediyle konuşmak neye yorulur?

Rüyada kediyle konuşmak, rüyasında konuşan kedi görmek,  kedilerle konuştuğunu görmek, çevrenizle iletişiminizde normal ötesi kimi gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kediyle Konuşmak” için bir yanıt

Rüyada kediyle konuştuğunu görmek
Rüyada kediyle konuşuyordum, bana acıktığını söyledi ve bende şaşırdım “sen konuşuyor musun” diye sordum, kedi de bana “evet ben konuşuyorum” dedi. Şimdiden teşekkürler. 32, Kadın, Boşanmış, Ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir