Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kefal Görmek

Rüyada kefal görmek neye çıkar?

Rüyada kefal görmekRüyada kefal balığı görmek rüyayı gören kişinin hayal gücünü daha fazla kullanmasına işaret ederken yaşamda daha ölçülü, daha uygar davranışlar sergilemesi gerektiğini ve içgüdüsel davranışları azaltması zorunluluğunu temsil eder.

Rüyada kefal balığı yakalamak rüyayı gören kişinin gerçekte iç dünyasında özgürlük, bağımsızlık, kendini ifade ve ve sınırları aşma eksikliği yaşadığını keşfetmeye işarettir. Kişinin baunların farkına vardığında daha özgür olmanın yollarını bulacağına yorulur.

Rüyada kefal balığı yemek ilkel arzular ve bastırılmış cinsel dürtülerin yüzeye geldiğini gösterir ve açığa çıkan bu duyguların rüya sahibini memnun ettiğini gösterir.

Kefal balığı hakkında bilgiler:

Kefal, Mugilidae familyasını oluşturan balık türlerine verilen ad.

Vücutları uzamış olup, yandan az basıktır. Ağız terminal olup büyüktür. Dişleri ise ya hiç yoktur ya da çok küçüktür. Bazı türlerde yağlı göz kapağı çok iyi gelişmiştir. Vücut başa kadar uzanan iri, genellikle sikloid pullarla örtülüdür. Yan çizgi bulunmaz. Kaideleri birbirinden oldukça uzak iki dorsal yüzgeci vardır. Birinci dorsal yüzgeci kısadır ve 1-5 kuvvetli diken ışınla desteklenmiştir. İkinci dorsal yüzgeç daha uzundur. Işınları ilk ikitanesi diken ışın , diğerleri ise yumuşak ışınlıdır. Pektoral yüzgeçler solungaç kapaklarının hemen arkasındadır ve oldukça yükseye yerleşmiştir.

Çoğunlukla beslenmek için sığ sulara giren ve sürüler teşkil eden hızlı yüzücü balıklardır. Besinleri genellikle ipliksi alglerdir fakat omurgasızları da yer. Kaynak : Vikipedi.

“Rüyada Kefal Görmek” için bir yanıt

Rüyamda dizime kadar gelen temiz su içinde balık elimle balık tutuyordum.3 Adet balığı sağ elimle tek tek alıyordum balıklar kefalle benziyor kılıçbalığı büyüklüğünde kılıçbalığı değil.Renği siyahımsı mavimsi solungaçları pembemsi elimde bu balıktan biri varken fıstıkyeşili çok büyük bir balık(sanki deniz aslanı yada fok balıklarının karada yürüdüğü gibi) dizime kadar gelen suda sanki yürüyormuş gibi gözüme bakarak hareket ediyordu.sonrasında uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir