Rüyada Kefalet Görmek

Rüyada kefalet ne demektir?

Merhaba, ben 34 yaşında bir çocuk babası erkeğim, devlet memuru olarak çalışıyorum. Eşim özel sektörde çalışıyor. Bazı küçük maddi sorunlardan başka çok şükür bir derdimiz yok. Fakat dün gördüğüm rüya canımı sıktı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyamda kayın pederim banka kredisi çekecekmiş, eşim de ona kefil olmuş. Sonra kayınpeder kredi borcunu ödememiş ve eşimin maaşına haciz gelmiş. Rüyamda bunu öğrenince eşime çok kızıyorum ve bana neden haber vermediğini, böyle yapmakla ona güvenimin kalmadığını söylüyorum ve boşanıyoruz. Bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım?

Rüyada kefalet yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya gerçek hayatındaki bazı maddi meselelerin yansımasıdır ve bu yüzden kafanızı takmanıza hiç gerek yok. zaten sizde yazmışsınız küçük maddi sorunlar var diye. Büyük ihtimalle bu küçük sorunları dahi siz kafanıza takmışsınız.

Kefalet kefil olmak demektir. Rüyada kefil olmak, birine kefil olduğunu görmek iş hayatı veya sosyal yaşamda başkalarına yardım ediyor ve bu yüzden büyük takdir topluyorsunuz demektir. Rüyada kefil aramak, kendine kefil aradığını görmek yeni gireceğiniz bir işte çevrenizin yardımını göreceksiniz demektir.

Rüyada kefalet ödediğini görmek borç, borçlu, sıkıntı anlamlarını simgeler. Maddi anlamda sıkıntıları, mali işlerde karışıklığı işaret eder. Başkasının kefaletini ödediğini görmek, Maddi sıkıntılardan, yardım alarak kurtulmaya delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir