Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kefene Sarılı Birini Görmek

Rüyada Kefene Sarılmış Birini Görmek Neye İşarettir?

Benim rahmetli babam 10 Mayısta vefat etti, babam kanser hastasıydı. Ben rüyamda babamı hastanede ziyarete ediyorum fakat babamın ellerinin ve ayaklarının kesilmiş olduğunu görüyorum ancak buna rağmen dizlerinin üzerinde dikiliyor. O sırada odadaki diğer yatakta kefene sarılı birini görüyorum ve be ceset neden burada diyorum, o anda aklıma kötü kötü şeyler geliyor, babamı da böyle mi kaybedeceğiz diyorum.

Odada babama sarılıp onu ne kadar fazla sevdiğimi söylüyorum “bende seni çok seviyorum yavrum” diyor, babamdan helallik istiyorum, o da tatlı bir gülümseme ile “helal olsun” diyor. Onu yanağından ellerinden, kolundan öpüyorum. Ancak babamda, bende mutlu gibiyiz, orada babamın yeniden ölmemesini istiyorum, onun elleri ve ayaklarının olmaması beni hiç etkilemiyor, aksine hayatta yanımda olduğu için ve ona bakabileceğim için çok mutlu oluyorum. Bu rüyanın açıklaması ne olabilir?

Rüyada Kefenlenmiş Birini Görmek Tabiri

Sezen merhaba, sevgili babanızın mekanı cennet olsun. Acınız henüz çok taze ve büyük ihtimalle bu rüya onu çok özlemenin, onun yokluğuna alışamamanın yansımasına benziyor. Lütfen ölen babayı rüyada görmek sayfasını dikkatle okuyun.

Odada gördüğün kefene sarılmış insan ise birisinin ölüm haberini almaya yahut kişinin yaşamında denge, istikrarı feda etmemesi gerektiğine, hayatından olumsuz duyguları çıkarması gerektiğine rivayet edilmektedir.

Rüyada ölen biriyle helalleşmek rüya sahibi insanın bir pişmanlığına işaret eder, yaptığı (bazı durumlarda yapması gerektiği halde yapmadığı) bir şey nedeniyle vicdan azabı çekmekte olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir