Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kefenle Uçtuğunu Görmek

Rüyada kefenle uçtuğunu görmek ne demek?

Dün gece babam biraz rahatsızlanmıştı, kalbim sıkıştı dedi uzandı. Biz de biraz düzelince erkenden yatmasını söyledik. Normalde bu kadar erken yatmazdı ve normalde rüya gören biri değildir. Gece rüyasında kendisini tül gibi bir kefene sarılmış, bulutların üzerinde uçuyor görmüş. Kefen tamamen sarılı değil, biraz geniş, ayak uçları falan açıkmış, bol bırakılmış, uçları falan sallanıyormuş örtünün.

Gece bir türlü uyuyamamış çok korkmuş, ben ölücem diyormuş anneme. Annem bana anlattı, biz de çok korktuk. Acaba yatmadan önce aklından böyle şeyler geçmiş olabilir belki onu görmüştür diye düşündüm ben ama sık rüya gören biri olmadığı için endişelendim. Bu rüyayı bize acilen yorumlarsanız çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler, saygılar.

Rüya ayrıntıları : kefenle uçmak, tül gibi kefen, bulutların üzerinde uçmak.

Rüyada kefenle uçtuğunu görmek neye yorulur?

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir. Yani ölü diri getirir.
Rüyada ölü olduğunu görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye işaret eder, hayatınızda yeni bir dönemim başladığını haber verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kefenle Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada çalıştığım iş yerinde her yerde kefene sarılmış ölüler gördüm örnek vermek gerekirse dolaplarda ve tezgahlarda ve çok pis bir ölü kokusu felan vardı acaba ne anlama gelir

Rüyamda bir hali gibi bir bezin üzerine yüz üstü uzaniyorum. Üzerime kum döküyorlar, sirtimin üzeri kumla doldurdun sonra uçmaya başliyorum. 22 Yaşindayim Nişanliyim Ögrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir