Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kefenlenmiş İnsan Cenazeleri Görmek

Rüyada kefenlenmiş insan cenazeleri görmek neye delalet eder?

Rüyamda büyükçe bir araç geliyor, araçtan çok fazla kefenli insan bulunuyor ve bu cenazeleri indiriyorlar. Hatta bende bir ara yardım ediyorum ama taşırken cenazenin birisinin kefeninden bir organ sarkıyor ve hafif kokuyor, fena oluyorum.

Ardından aynı araçtan büyükçe bir boğa indiriyorlar ve boğayı zapt edemiyorlar boğa kaçıyor. Boğanın arkasından bir kişi (sanki tanıdığım bir kişi) elinde nacakla yakalamaya çalışıyor. Boğaya bir kaç kez nacak sallıyor ama boğaya bir şey olmuyor. Bu sefer aynı boğa o nacağı alıyor ve boğayı yakalamaya çalışan kişiye nacağı salladığıyla başını bedeninden ayırıyor.

Aradan kısa bir zaman geçiyor boğayı yakalamaya çalışıyoruz. Yalnız boğa hafif sarışın hafif turuncu saç ve ten rengiyle insan silueti şeklinde bir dağ yolunda elinde içki şişesiyle bizden kaçıyordu, yakalayıp yakalayamadığımızı hatırlayamıyor. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. 29 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım.

Rüyada kefenlenmiş insan cenazeleri görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya yoğun bir negatif duygu ortamı göstermektedir yani ya siz olumsuz duygu ve düşüncelere dalmış durumdasınız ya da çevrenizde bir negatif enerji yoğunluğu var. Yukarıda anlatılan ruh haline sahipseniz bu rüyanın açıklamasını yapmaya gerek yoktur ve o ruh haline sahip kişinin ölüler, kefenlenmiş insanlar, cenazeler, bir insanın kafasının kesildiğini görmesi onun ruh halinini yansımasıdır.

Öyle değilde, siz şu anda normal bir ruh haline sahip iseniz, o zaman gördüğünüz rüya canınızı sıkacak bir haber alacağınıza, öfkeleneceğine işaret ederken, sonunda çok şaşırıp tüm can sıkıntısı ve öfkenin boşa yaşandığını anlayacaksınız şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Kefenlenmiş İnsan Cenazeleri Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek
Merhaba, Rüyamda kefene sarılmış ölü insanlar gördüm ama kefen bembeyaz ve aydınlık idi. İnsanlara bakıyordum sonra bir baktım elimde muska ve ben muskayı açmışım bir dua yazılıydı ama şuan hatırlayamadım. Bu gördüğüm rüya ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kefen görmek doğum veya ölüm haberi almak anlamına gelir.
Rüyada muska görmek gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder.
Bu bilgiler ışığında rüyanızın, sizi çok sevindirecek bir doğum haberini müjdelediği söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir