Rüyada Kefensiz Ölü Görmek

Rüyada kefensiz ölü görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda babaannem, annem ben ve 2 bayan daha vardı, hepimiz babaannemin apartmanın önündeydik fakat hepimiz tabutta ölü ama kefensiz tabuta öylece koyulmuş birini taşıyorduk, gerçi ben korktuğum için taşıyamıyordum, babaannem sonra ağlamaya başladılar, ben bu kişiyi tanımadığım için bir tepki veremiyordum.

Sonra hepimiz merdivenlere oturduk tabutu da babaannemler dizlerine doğru aldılar o şekilde tutuyorlardı. o tabut içindeki ölü kişinin kafa tarafı benim oturduğum yöne doğruydu, sonra tabutun o baş tarafı aralandı, içinden dışarı doğru el çıktı ve o el benim dizime değdi, orada durdu, biraz sonra ben korktum tabi eli tuttum ve kaldırdım sonra tabuta doğru geri koydum ama o el tekrar dizime geldi, ben bu sefer yine aynı şeyi yaptım sonra annem “oradan kalk bir şeyler fışkırtır” dedi, ben oradan tam kalkarken uyandım. Ölü kişi yeşermişti yani yeşilimsi bir renkteydi, uyandığımda dizime baktım çünkü orada hala bir ağırlık var gibiydi. Teşekkürler. Arzu.

Rüyada kefensiz ölü görmek neye yorulur?

Rüyada tabut taşımak, tabut taşıdığını görmek değiştirme anlamına gelir, ister iş değişikliği ya da sosyal statüsünün değiştirilmesi anlamına gelebilir. Ölünün kefensiz olması hayatınızda bir şeyin bitip, yeni bir şeyin başlayacağına işaret ederken rüyadaki diğer unsurlar içinde bulunduğunuz yoğun olumsuz duygulardan bir an önce çıkmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir