Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek ne demek?

11 yasındaki kardeşimle eski oturduğumuz sitedeki yaşlı bir kadının evine giriyoruz ve dolaptan kek çalıyoruz, cebimize koyup çıkıyoruz. Kapıda o yaşlı teyze hiç bir şey anlamıyor ve bana yardım edeceğini söylüyor, bilgilerimi kağıda yazmamı söylüyor, o an yanımızda düzgün kağıt olmadığından “ben yazıp getiririm” diyorum, sonra evden yazıp kağıtla çıkıyorum, kadının evine girdiğimde yere dizleri üzerine oturmuş kanepeye rüku ediyor kapanmış, bende sesleniyorum “fahriye abla, fahriye abla” diye. Bana dönüp bakıyor ve çığlık atıyor, içinden üç harfli çıkıyormuş gibi ve evin içinde fırtınalar kopuyor, çelik kapıyı kapatmaya çalışıyorum az kapatıp tekrar acıyorum ve tekrar çığlık ve fırtına bu sefer kapatamıyorum gücüm yetmiyor ve kapı acılıyor tamamen, bırakıp kaçmak için arkamı döndüğümde ufak çocuk gözleri mor siyahımsı gibi bana göre hatırladığım kadarıyla üç harfli onu itip kaçıyorum.

Sonra sitede oturanlara sesleniyorum “KURAN’ı kerim bilenler gelsin” diye. Yalnız kadının evi şuan oturduğumuz binadaki EV YAPISINA SAHİP yani içi olarak dışı farklı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim kafaya takıyorum çünkü şimdiden Teşekkür ederim. sultimenia, Erkek, Bekar, Öğrenci, içime kapanık sıkıntılı işsizliğin verdiği stres.

Rüyada kek çaldığını görmek rüya yorumu

Rüyada kek görmekRüyada kek çalmanız, aslında reel hayatta yaptığınız bir hata sebebiyle işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Rüyanın devamı ise rüyada gördüğünüz kişinin ( fahriye abla ) manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir.

Rüyada kek görmek bencilliğe veya hakkını alamadığına inandığına işaret eder. Pozitif olarak bakıldığında bu rüya başarılarınızı göstermektedir.

Rüyada kek hakkında diğer bilgiler:

Rüyada kek pişirmek, kek yapmak, kek yemek, kek pişirdiğini görmek her şeyi tek başına yapmaktan vazgeçip iş yükünü ve sorumlulukları paylaşmanız gerektiği anlamına gelir. Bir parçası yenmiş kek görmek bir şeyi özlediğinizi ve bir fırsatı kaçırdığınızı göstermektedir. Kek almak, kek aldığını görmek bir ödül kabul edeceğinize ve ilgi üzerinizdeyken rahat olmayı öğreneceğinize işaret eder.

Rüyada tart görmek, tart yemek, tart yediğini görmek işlerin yolunda gittiğini, iyi gidişi ifade eder. Rüyada tart yapmak, tart hazırlamak, tart pişirmek sizin biraz gevşek davrandığınızı işaret eder. Tart nedir; pasta kalıbında pişirilen, meyveli pastalara verilen ad, pasta çeşididir.

“Rüyada Kek Görmek” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir