Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kekik Görmek

Rüyada kekik görmek nedir?

Çocukluğumun geçtiği evdeyim müstakil ev. Evin damına babam bölüm bölüm toprak atmış. Kekik fideleri dikmiş. Koyu yeşil kekiklere hoşlanarak bakıyorum. Madem damda böyle şeyler yetişebiliyormuş neden daha önce dikmemişler diyorum.

Annem beliriyor. Domates fideleri de varmış. Bakalım domatesler ürün verecek mi diyor Beton damın üzerinde toprak ince görünüyor. Annem kökü derine gidemeyeceği için ürün vermez diye düşünüyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık

Rüyada kekik görmek yorumu

Rüyada çocukluğumun geçtiği evi görmek, geçmişin daha doğrusu çocukluk dönmelerinin o kaygısız günlerine olan özlemi temsil eder. Müstakil ev ise Rüyada müstakil ev görmek gerçek yaşamınızda bağımsızlık, özgürlük duygularınızın çok yoğun olduğunu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir sorun veya olayı reddetme durumunuzun olduğunu, sorumluluğun size ait olmadığını ispatlama durumunda olduğunuzu simgeleyebilir.

Rüyada kekik görmek, kekik yemek, kekik kullanmak Ayrılık ve bu ayrılığın arkasından dökülecek gözyaşı anlamına gelir.

Domates yetiştirmek veya domates fidesi görmek, tarım ile uğraşan, sebze yetiştiren insanlar için bol ve bereketli mahsul almaya işaret ederken, tarımla uğraşmayan kişiler için kazançta artış, bolluğa kavuşma anlamı taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir