Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kelime-i Şehadet Görmek

Rüyada kelime-i şehadet getirmek neye delalet eder?

Merhabalar, ben rüyamda yanımda bir kız arkadaşımla araba ile gidiyorum, kendisi kullanıyor arabayı ama yüzünü tam hatırlayamıyorum. Her yer karanlık ve arabayla denize uçuyoruz ama denizde karanlık ve ilk dediğim şey “Allah’ım seni çok seviyorum” ve sonrasında kelime-i şehadet getiriyorum ve en korktuğum şey boğularak ölmek olduğu için korkuyorum ve “cennete mi? cehenneme mi? gideceğim” diye düşünüyorum o saniyeler içinde.

Kendimi çok kötü hissettiğimi söylemek isterim, kalktığımda her yerim tutulmuştu. lütfen rüyamı yorumlar mısınız. teşekkür ederim şimdiden. Gönderen Can.

Rüyada kelime-i şehadet neye yorulur?

Can merhaba,

Araba rüyalarında aracı kimin sürdüğü çok önemlidir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Rüyanızda başkası sürdüğüne göre bu hayatınızda kendi kararlarınızı kendiniz vermek çekiyorsunuz, başkasının etkisinde fazla kalıyorsunuz manası taşır.

Arabayla deniz uçmanız ise şu anda gerçek hayatınızda zor zamanlar içinden geçtiğinizi ve geleceğiniz ile ilgili kimi endişeler taşıdığınızı işaret etmektedir.

Rüyanızın ana teması Kelime-i şehadet getirdiğini gördüğün kısımdı ve burası reel hayatınızda bir son, sonuç, bitiş anlamlarını simgelemekte, eski prensiplerinize bir son vermek gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanın unsurlar: kız arkadaş, araba, deniz, cennet, cehennem, kelime-i şaadet.

“Rüyada Kelime-i Şehadet Görmek” için 5 yanıt

Rüyada bebeğin kelime-i şehadet getirmesi
Selam, ben rüyamda altı aylık kızımı kelimei şehadet getirdiğini gördüm. Bu ne anlama geliyor acaba?

annem hayatta ancak rüyamda ölmek üzereymiş ve son anlarıymış . hiç bir şey yapamadan sadece ağlıyorum ve ben kelime-i Şahadet getiriyorum ki oda getirsin diye. içinden söylesin diye. söylüyor da ama ölüp ölmediğini hatırlamıyorum.
çok etkisinde kaldım. rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Bugün rüyamda dedemin ölüm döşeğinde olup,yanına gittiiğimde ayağa kalka kalka güç bela sehadet getirdiğiini gördüm dedem normalde hasta zaten bunu yorumlarsaniz seviniim.

Rüyada düşmanlara esir düşerken kelimeyi sehadeti tam diyemedim.
28, Erkek, Evli, Çalışıyor, korku endise,

Ruyamda rahmetli babaannemi goruyorum ve bir bakiyorum bizim mutfagimizda.onu gorunce once ciglik atiyorum ve daha sonra kelime-i tevhid ve kelime-i sahadet getiriyorum ve onu evden disari cikarmaya calisiyorum.sonra bir bakiyorum benim disari cikardigim kisi annem oluyor.fakat bu sirada surekli olarak kelime-i sahadet getiriyorum.ve bi anda uyaniyorum.ruyami yorumlayabilirmisiniz?ve mail adresime donus yaparmisiniz.tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir