Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirdiğini Görmek

Rüyada kelime-i şehadet getirmek neye delalet eder?

Rüyamda hastanedeydim, bir adam sürekli beni gözlüyordu, sonra eve geldim adam da arkamdan gelmiş, kapıyı kırarak içeri girdi sonra bana silahla bir çok yerimden ateş etti, ben ise yere düşerken besmele çektim ve kelime i şehadet getirdim.

Takma isim : alkız
Yaşınız :16
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :karmaşık

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek yorumu

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmekGördüğün rüya uyanık hayatında başaramayacağını düşündüğün şeylerden sakındığını ifade ederken böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur ve bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

Ancak rüyanın sonunda kelimeyi şehadet getirmek ise en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret etmektedir.

“Rüyada Kelime-i Şehadet Getirdiğini Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, gece rüyamda aglayarak bagırarak bilmediğim bir yerde sehadet getırıyordum, hatta belki ezanda okuyordum, söylediklerim aynen söyle. “allah akbar, allah akbar, eshedu enna ilaheinallah eshedu ena muhammeden resullah allah akber allah akber” bu cumlelerı bagırarak aglaya aglaya okuyordum, bir tasın bir kayanın yada bir tepenin uzerıydı, yanlıs hatırlamıyorsam tam net değil ama uzerımce sıyah kıyafet vardı ama cok gözyası dokuyordum, yorumlarsanız sevınırım, simdiden tesekur ederım, saygılarımla selametle kalın. 29, Erkek, evli, esnaf.

Rüyada kelimeyi şehadet getirdiğini görmek en hayırlı rüyalardan biri olup, sizin dünya ve ahiret yaşamında hayra ermek için çaba sarf ettiğini göstermekte, aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret etmektedir. Rüyada ezan okuduğunu görmek rüyayı gören kişi için endişelerinden ve eski sorunlarından kurtulmayı müjdeler. Alternatif olarak ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua okumanız gerektiği anlamına gelebilir. Bunları ağlayarak yapmanız ise sonunda huzur ve feraha ereceğinizi simgesidir.

Rüyamda şeytan bana sahip olmaya çalışıyordu, sürekli tanıdığım kişilerin kılığında geziyordu, ben bunu eşime anlatacağım zaman yanına geliyordu, ben sürekli besmele ve besmele şehadet Allah’ın ismini okuyordum ama beni köşeye sıkıştırmıştı, gözlerimi açmaya çalışıyordum ama açamıyordum, göz kapaklarım çok ağırdı, sanki sonra şehadet getirirken uyandım, bunu yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir