Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kelle Görmek

Rüyada kelle neye işaret eder?

Selam, rüyamda ayrıldığım eşimin köyündeyiz ve kurban bayramı değil fakat yüzlerce büyükbaş küçük baş kurbanlıkların sadece kelleleri kesilmiş, bazılarının kellesi kopmuş, bazılarınında kopmamış ama kesilmiş olduğunu gördüm. Teyzemin gelinine “neden bunları kesip kesip sırayla dizmişler” dediğimde ise “bunların yaşantıları çok zordu, mesela şu can çekişen kafası kopmak üzere olan kurban var ya dün onun evinde yangın çıktı, aslında yangında öldü, aslında bunların hepsi acı çeken insanlar sana kurban gibi gözüküyor”.demesi ne anlama gelir? lütfen ilgilenmenizi rica ederim.. Saygılarımla. Yaşım 32 cinsiyet bayan

Rüyada kelle görmek neye yorulur?

Merhaba, görmüş olduğunuz rüya bir süre daha sıkıntı çektikten sonra elde edeceğiniz mal ve mülke işaret etmektedir.

Kelle terimi kelime anlamı olarak baş manası taşısa da günlük hayatta büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarını kafası için kullanılır. Rüyada kelle görmek yani hayvan başı görülmesi mal ve menfaate işaret eder. Kelle pişirmek rüyayı gören kişinin günlük hayatın kaosu karşısında geçmiş yıllara, atalarının yaşamına özlem duyduğuna rivayet edilir. Kelle yemek rüyayı gören kişinin mutlu bir evlilik yaşamında sağlıklı ve uzun bir yaşam süreceğini temsil eder.

“Rüyada Kelle Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ablamın kafasını kopmuş olarak mutfak tezgahının üzerinde gördüm.ilk gördüğümde şaşırarak bakıyordum sadece ondan sonra yavaş yavaş yaklaştım ilk gırtlağını gördüm kan içinde sonra biraz daha yaklaştığımda yüzünü gördüm o an ağlamaya başlıyordum çığlık atasım vardı ama atmıyordum .sonra uyandım. Açıklarsanız sevinirim.

Zehra selam, gördüğünüz rüya tahmin edilenin tersi olarak iyi şeylere işaret etmekte ve bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir