Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kelleci Görmek

Rüyada kelleci görmek ne demek?

Ben bugün rüyamda annemi aradım ve anneme ben “aç mısın anne, sana yemek getireyim mi” diyorum, annemde “evet çok acıktım kızım, bizim mahalledeki kelleciye uğrayıp bana kelle alır mısın” diyor “sen gel, bende sana limon suyu vereceğim” diyor ve uyandım. Hayırdır inşallah.

Rüyada kelleci görmek tabiri

Rüyada anneyle konuşmak aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir çözüm bulamadığınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda çözülmesi gereken problem olduğuna işaret eder.

Rüyada kelleci görmek, hayvan kellesi pişiren, kelle satan, kelle lokantası, kelle dükkanı görmek hayatta küçük, önemsiz konular hakkında gereksiz endişelere sahip olduğunuzu simgeler. Sonuç alamayacağınız takiplere son vermeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada kelleci olmak, kelleci olduğunu, kelle pişirdiğini, pişmiş kelle sattığını görmek yaşamınızda onarılması gereken, tamamlanmamış işler, konular olduğunu ifade eder. Bu rüya alternatif olarak, cinsel çağrışımları işaret edebilir. Rüyada kelle pişirmek, kelle yemek konularında kelle rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir